Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 éves és szűz vagyok, de...

24 éves és szűz vagyok, de nem akarom prostival először! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

24 éves leszek 1 hónap múlva és még mindig nem voltam nővel. Azért sem merek kezdeményezni, mert parázok amiatt, hogy szűz vagyok. Ha egy prostival lefeküdnék, akkor ez elmúlna, de zavarja az agyamat, hogy prostihoz kell fordulnom. Szerintem még a prosti is kinevet.


Van valakinek ötlete? Hogy dolgozzam fel eszt a kudarcot?



2014. nov. 3. 12:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
47%

Menj el prostihoz,nem fog kinevetni,nyugi!

Amúgy ha lenne egy bnőd a dupláját elviszi,mintha prostihoz mész

2014. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog kinevetni, neki ez a dolga, viszont nem mindegyik vállalja be, szóval olyat keress, amelyik igen. Meg fogsz lepődni, de elég jófejek ilyen szempontból általában. Viszont az, hogy miért maradtál eddig szűz, nem fog megváltozni. Utána legyél kicsit bátrabb, meg kezdeményezőbb. Egyébként egyik ismerősöm is 24 volt, mikor elvesztette, előtte is csajozott, de várni akart, aztán az egyik barátnője nem akart már várni így megtörtént... Szerintem semmi ciki nincs ebben.
2014. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
88%

Nem fog kinevetni. A profik sokszor kedvesebbek és megértőbbek is. Hisz ebből élnek. 3-4 alkalom alatt kipróbálhatsz mindent amit csak akarsz. Hidd el ezzel nemcsak magadnak teszel jót, hanem a leendő partnerednek is. A profi levágja anélkül is, hogy mondanád és aszerint végzi a dolgát.


Amúgy meg miért lenne kudarc? Ha elmész olyan puncit kóstolhatsz ami - ha jól választasz - kategóriákkal jobb mint az átlag.

2014. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 datass ***** válasza:
100%

Soha se parázz kezdeményezni amiatt mert szűz vagy. Nincs az emberre rá írva kívülről hogy "virgin,run!"


Gondolom tudod hova kell rakni, ha esetleg majd arra kerül sor többit meg elintézi az ösztön :)


Ha esetleg hamar elsülnél mond nyugodtan hogy rég voltál nővel,ezért nem tépik le a fejed a csajok sőt talán még tetszik is nekik hogy nem vagy valami jött-ment lyukvadász.

2014. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
70%

A prostit szerintem hagyjad. Annyira nem vagy lemaradva h erre "szorulj". Ismerkedj, ne görcsölj :) Viszont lehet egy kicsit idősebb nővel jobban jársz, egy 28 éves kisebb eséllyel fog "kinevetni" mint egy 20 éves. Persze ez szemelyfüggő, aki szeret azt nem fogja ez zavarni :) Sőt!

Nekem is nyáron volt egy 24 éves szűz barátom, én örültem h az volt. De egyik barátnőm is ugyanìgy volt, és ő is értékelte a dolgot :)

30n

2014. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
90%

5-ös én is szűz vagyok,vezess be!

Kérlek tanárnéni!-D

2014. nov. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Amúgy mondhatod azt is, hogy nem volt még komoly kapcsolatod, mert elfoglalt a suli, az egzisztencia építés, hogy megalapozd az életed.


Ezzel kapásból több jó pontot szereztél, mert például előre tekintesz és felelőségteljesen gondolkodsz, másrészt nem dugsz félre (azt nem kell tudnia, hogy szűz vagy), komolyra vágysz és fontos számodra az anyagi, vagy jövőbeni anyagi dolgok megalapozása.


Ennyi. Erre építheted a beszélgetést, ha erre terelődik a szó. Csak meg kell tanulni elég lazán kezelni ezt és nem feszengeni.

Egyszer nekem is volt régen egy ilyen beszélgetésem, és pont ugyanezt a szöveget mondtam és sikeres volt. Mondjuk azt tudni kell rólam, hogy nekem speciel pontosan az volt a helyzet amit leírtam, azaz munka suli egyszerre sok óra utazással 10 éven keresztül érettségi után. :)

2014. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

#5. szép szép amit írsz, de ti ketten vagytok nők a sokszázezerből és rólatok is csak azért tudjuk mert leírtad. Egy olyan megértő nőt kifogni kb a fehér holló kategória és a legritkább esetben lehet ezt nem is tudni de egyáltalán sejteni. :)


Ettől függetlenül abban egyetértek veled, hogy ismerkedjen továbbra is, de én nagyon ajánlom, hogy menjen el egy profihoz.

2014. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Mert ugye ha k**vával veszíted el, akkor utána már sokkal nagyobb emberként tudsz csajozni, igaz?...


Nézd, én amondó vagyok, ne prostizz. Egyrészt azért az értékesebb csajoknál az nem szégyen, ha nem mentél még át a fél városon, másrészt vannak, akiket kifejezetten feltüzel, ha szűzzel lehetnek.


Meg aztán ne szerencsétlenkedj, van egy halom csaj, akik egy hétig fülig érő szájjal vigyorognának, ha valaki végre megfarkalná őket, akár szűz, akár nem.

2014. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Nem arról van itt szó, hogy nagyobb ember lesz tőle ßasszameng, hanem arról, hogy fejben ott lesz, hogy már volt nővel, már mondhatja azt magabiztosan, hogy igen, dugtam már, jó volt. Arról nem is beszélve, hogy nem fog blokkot okozni, megakasztani a beszélgetést, kellemetlen pillanatokat okozni, hogy nem dugott még. Ne legyünk már nevetségesek, amikor a nők döntő többsége már azt hiszi valami probléma van veled, ha 20 évesen nem dugtál.
2014. nov. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!