Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a velemeyetek egy olyan...

Mi a velemeyetek egy olyan lanyrol aki szuzen akar ferjhez menni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 13:39
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
60%
Utsó kettőnél a pont. Ez nagyonnagy butaság. Értelmetlen.
2010. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:
46%
szerintem is butaság, nem azt mondom, hogy arról szól az élet, hogy mindenkivel feküdjünk le aki szembe jön, de szerintem egy házasság előtt jobb kiélnie az embernek magát. egyébként még én is szűz vagyok, nem adom oda magam, csak akkor ha valaki tényleg komolyan gondolja a dolgot, és szeret. de nem várnék a házasságig. 16/L
2010. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
74%
Az olyan lányokat sokkal többre becsülőm, mint az olyanokat akik akárkivel lefeküdnek. Meg ha két ember szereti egymást akkor nem lehet szar a szex-sem, meg egyébként is vannak könyvek erre, hogy hogyan lehet minél nagyobb élvezetet előidézni.
2010. jan. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
58%
de a szexualitás is fontos 1 kapcsolatban... és vannak olyan párok akik ebben nem passzolnak... a házasság előtt szerintem mindenhogy ismernie kell a másikat.
2010. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
87%
Szűzen mentem férjhez, párom is az volt. Nagyon jól működik a szex, nem éreztem soha egy percig sem, hogy bármit is elrontottam volna. Pettingeltünk esküvő előtt, szóval mi azért nem az a max. kézfogás módon házasodtunk össze. De biztosak voltunk abban, hogyha szeretjük és tiszteljük egymást mindenben, akkor a szex miért ne működne?
2010. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
97%

én nem tartom jó ötletnek a dolgot, bár én nem vagyok házasságpárti...

mindenesetre ha ezt vki eldönti és meg is csinálja az márcsak az elszántsága miatt is tiszteletre méltó

2010. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
90%

"Honnan a jóisten túrós f@szából tudod, hogy isteni a sex a férjeddel? Hm? SOHA a büdös életben mással nem sexeltél. Lehet, hogy a valóságban mással 100x jobb lenne, csak te arról nem is tudsz"


A stílusod remélem nem a műveltséghedet tükrözi... Bocs, tényleg ki kellett volna próbálnom 100 pasit, hogy én mit hagytam ki... Tudod, olyan is van, hogy szerelem és nekem ő a tökéletes, nekem vele a legjobb. Lehet hogy másnak nem ő lenne az, szerencse, hogy nem mással házasodott:))) lehet, hogy te kipróbáltad előtte a fél várost, én viszont vele vagyok boldog. Attól, hogy trágár vagy és bunkó, szerinted bármire is rádöbbentettél?

2010. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
58%

"Hát elárulok egy bazi nagy titkot. NEM lehet."


Én is elárulok egy nagy titkot neked: mindent meg lehet oldani, ha igazán szerettétek volna egymást és ha mindketten akarjátok a megoldást. Szóval kár a szexre fogni a kapcsolat végét. Nem illettetek össze és ennyi, de ennek nem a szex volt az oka.

2010. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
20%

Ma sokkal jobb véleménnyel van az átlag egy olyan lányról, aki 15-16 éves korától "kiéli magát", lefekszik minél több pasival, mert akkor hú, de tapasztalt lesz, megtanulja milyen az igazán jó szex. Férjhez sem kell menni, minek a papír, élettársat lehet cserélgetni 2-3 évente (ha sűrűbben, mégjobb, annál tapsztalatabb lesz), nem kell legalább elválni, megint felesleges papírmunka lenne. Majd jön egy újabb pasi megint. Ja és gyereket sem kell vállani, az csak leköti az embert otthonra, meg egy csomó kiadás is van miatta és még meg is hízik esetleg a nő, nagyon ciki az a barátnők előtt.

Hajrá...

2010. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
37%
Azt hogy, lökött! A férjjelölt , meg vagy szeretőt tart vagy impotens és azért egyezik bele. :)
2010. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!