Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14evesen csokoloztam eloszor,...

14evesen csokoloztam eloszor, fel even belul pedig elvesztettem a szuzessegem (masik pasivel) ez gaz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 18:09
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Jo ha vmi nem teccik nem kelll kommentelni ennyi-.-
2010. jan. 28. 18:39
 12/29 anonim ***** válasza:
78%

Tudhattad hogy milyen válaszok lesznek,minek kérdezted ezt meg?! Amúgy nem,nem gáz,egyszerűen egy kis ribanc vagy,de mostanában ez elfogadott így menőkislány lettél!Gratulálok!

18/L

2010. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
68%
tök durva hogy senki nem tud értelmes választ adni csak lehordani :S szóval. ha szeretted akivel lefeküdtél akkor semmi baj, véleményem szerint. 15 évesen igaz fiatalka de ha úgy volt jó akkor na. ennyi. én 17 évesen csókolóztam először rá egy évvel vesztettem el egy másikkal. 20L
2010. jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ezt az egyetlen norm valaszt!:)
2010. jan. 28. 19:03
 15/29 bamboochatheone válasza:
78%
Te akartál véleményt...akkor meg miért oltod le aki negatív kritikát ad???
2010. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
85%

hát ha szerelmes voltál, és csak vele feküdtél le eddig, akkor nem vagy ribanc, de ha viszont most fűvel-fával kefélsz akkort sajnálatos módon az vagy. :D

lehet túl korai volt, de a te döntésed volt, és akkor sztem most utólag nem kell megbánni.

2010. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
46%
szerintem nagyon jó, szeretem abeválalós csajokat... nm küldené egy mailt?
2010. jan. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi bajod ettől..én 15 voltam,és most normális életű 23 vagyok,és nem szállok fszról fszra..Mindíg saját döntése az embernek,mikor és kivel veszti el.ebbe nincs beleszólásuk főleg nem a neten..Nem bántam meg,hogy elvesztettem,mert ennek előbb vagy utóbb úgyis be kell következnie,és én úgy voltam vele,jobb előbb..meg a tapasztalat miatt is,és a jóérzés miatt is,nem gáz,majd ha felnősz jobban látod majd..Én biztos nem kötöm ki a lányomnak,hogy mikor veszítse el,azt fogom mondani,ha úgy érzed ő a nagy szerelem,és megbizonyosodsz róla,na akkor lehet!Nekem szerelmem volt,de anyámék elkergették..sajnos mire újra találkoztunk,már mindkettőnk foglalt volt..de szép emlék..ne törődj senkivel,aki bánt..biztos nekik nincsenek szép emlékeik,és csak irigykednek! :)
2010. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
95%
hát figyelj. te döntésed, h mikor tárulkozol ki. én úgy vélem, h kicsit korai a 15, de ha igy akarja valaki, akkor abba senkinek beleszólási joga nincs. másrészt szerintem nem volt a kérdésnek tartalmi mondanivalója, csak megtudtok, h 14 évesen smaciztál, és fél év múlva rápattantál a kolbászra. most ez általában így jön... előbb csók, aztán szex. de ez nem gáz, csak lehet h később megbánod, h hamar adtad magad oda.
2010. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ínkább tanulnál!!! Lemerem fogadni hogy tanulás nem nagyon megy!!!
2010. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!