Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, Lányok, szerintetek...

Fiúk, Lányok, szerintetek mennyire gáz, ha egy prostival veszítem el a szüzességemet?

Figyelt kérdés
Nem akarok semmi érzelgős cuccot, csak ha majd a nőmnek kell berakni, akkor már rutinosabban menjen.. Szerintetek ez gáz? Lányok,ti mit szólnátok, ha a párotok bevallaná, hogy egy prosti volt neki az első?

2014. nov. 25. 20:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Azt hogy megbízhat bennem ha ilyeneket is elmond.
2014. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
sose lesz nőd xDDDDDDDDDDD
2014. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Legalább kussolnál róla...
2014. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem jön össze egy lány most akkor vállad be ezt, szerintem meg nem kötelező elmondani hogy egy prostival vesztetted el :D
2014. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem gáz. :D Sokkal jobb elveszíteni a szerelmeddel, hidd el. 17/L
2014. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nő lennék, lehet, hogy díjaznám. Ugyanis aki prostival veszíti el a szüzességét, az nagy valószínűséggel balfsz a csajozásban, így aztán 40 éves korában is hű marad hozzám.

Kár, hogy a nők nem mesterei a logikus gondolkodásnak, így ők nem lesznek ennyire elnézőek veled.

2014. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%
Őszintén, engem kiakasztana, ez annyira szánalmas és undorító. A szerelmem ne rutinos legyen, hanem helyén legyen az értékrendje, és ha már szűz volt előttem, hát majd együtt belejövünk, szép dolog ez a maga módján. Fizetni egy prostinak nagyon alja.
2014. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
# 7 Oké, azért kevés az ilyen normális felfogású nő. (Kérdés, hogy a kérdező mi a péniszért akarna összejönni olyannal, aki nem normális.)
2014. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

A barátom 18 volt és SZŰZ.

Nagyszerű estét töltöttünk együtt, elmentem és azóta is csodálatos vele minden. (3 éve)


Én rettentő szomorú lettem volna emiatt. Lehet annyiban befolyásolta volna a kapcsolatunkat, hogy most nem tartanánk ott ahol vagyunk.


Szerintem hagyj fel ezzel, vagy ha megteszed, atána kevésé érzelmes lánnyal gyere össze.

2014. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Úgy baromság, ahogy van. Én az első szexnél mindig rohadtul izgulok és kalapál ezerrel a szívem. Egyszerűen nem tudok ellene mit tenni. Utána már megnyugszom a következő alkalmakkor, de az első valahogy lelkileg mindig kikészít. Új lány új szex, megfelelési kényszer. Túl jól akarok teljesíteni és azt akarom, hogy neki jó legyen. 26/f Ha tetszene az a prosti, akkor nem lenne gáz, de azért fogasincs cigóval az útszélen megint más. Nem mondanám el a barátnőmnek. Szerintem elég gáz lenne.
2014. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!