Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most vesztettem el a szüzesség...

Most vesztettem el a szüzességem, normális ha fura érzés van a hasamban?

Figyelt kérdés

21éves vagyok, 5 napja feküdtünk le barátommal ..szedek gyógyszert de az aktus előtt megvolt, így már napja már nem volt bennem gyógyszer ..

Azóta folyamatosan fura érzés van a hasamban, amit nem tudok mihez hasonlítani, bizsergető de mégis feszítő...idegesít.mi lehet ez? ugye nem terhesség? azt ennyi idő után úgy gondolom nem kellene éreznem ..légyszi segítsetek, hasonló tapasztalatok? vélemény? köszönöm előre is!!!



2014. nov. 26. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Védekezni kellett volna!!! Teherbe BÁRMIKOR lehet esni.
2014. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamit összeszedtél tőle.
2014. nov. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az érzés normális, de teherbe eshettél, ha a gyógyszert nem szedted.
2014. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy kicsit durvább volt. Viszont ha nem múlik, akkor orvos.
2014. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha terhes lennél azt így nem éreznéd. Valami más lehet. De abba nem tudok segíteni.
2014. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, hisz már 5 napja tart ez az érzés.
2014. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Első aktus után lehet fura érzésed odalent meg az alhasadban. Amit érezhetsz még a következő pár után is, hisz ezt a te testednek is el kell fogadni, mert új "élmény". Változás.

Nekem is volt ilyen kellemetlen érzés, de az orvos azt mondta normális. Mondjuk mi védekeztünk.

5 nap azért kicsit kezd sok lenni... Bár nem tudhatjuk mennyire figyelt oda rád a barátod, mennyire volt durva.

Ha 1-2 napon belül nem lesz változás, menj el orvoshoz!

2014. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mennyi agyhalott válasz van itt. Világosan leírta a kérdező, hogy szed gyógyszert tehát védekezett. Aki nem tudná, hogy kell a gyógyszert szedni: 21 napig szedik a lányok, utána 7 nap szünet és indul újra. De mind a 28 napban védett!!
2014. nov. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Iváncsi József ***** válasza:
51%
Szerintem az Alien mocorog benned. Jól televertek, most meg izgulsz mi?
2014. nov. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok ez az 5 nap, bár lehet belefér. Pihenj sokat! Nekem most is szokott utána ilyen lenni ha kicsit vadabbul csináljuk. Szerintem ha nem vérzel, nem hiszem, hogy hatalmas gond lenne. Egyszerűen "megdolgoztátok" a belső részeidet is. Legközelebb finomabban csináljátok, és ha valami fáj, az elsőre sem normális. Szólj a barátodnak azonnal! Mindig lehet úgy csinálni, hogy fájjon, az sosem szabad hagyni!
2014. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!