Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valaki fiatal korában...

Ha valaki fiatal korában meleg lesz akkor az soha nem is próbálja ki csajjal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy akkor egész életében szűz marad? Vagy az is szüzesség elvesztésének számít ha egy férfi egy másik férfival csinálja?

2014. nov. 30. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szüzesség elvesztése azt jelenti, hogy élt már nemi életet. Tehát nem, nem marad szűz egész életében.
2014. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Azért a petting még nem számít szüzesség elvesztésének, de nemi életnek igen.
2014. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel a maszturbálás is nemi élet. A szüzesség elvesztése nem csak arra vonatkozik ha két különböző nemű ember közösül egymással?
2014. nov. 30. 21:43
 4/16 anonim ***** válasza:
Úgy gondolod, hogy erre van valamilyen univerzális definíció? Az ÉN definícióm a szüzességre az, hogy az illető szeretkezett-e valaki mással vagy sem, függetlenül a felek nemétől. De tőlem te definiálhatod máshogy.
2014. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
"A szexuálpszichológiában egészen addig számít valaki szűznek, amíg hüvelyi behatolás nem történik hímvessző által." Ez Wikipédián olvastam, igaz én melegekről kérdeztem, de akkor ezek szerint egy férfi is csak akkor veszíti el a szüzességét ha behatol egy hüvelybe. Ezt nem én értelmezem így hanem ez így van elvileg.
2014. nov. 30. 21:58
 6/16 anonim ***** válasza:

"hanem ez így van elvileg."

Ez nem olyan kérdés, amire van "így van" válasz, mégis ki által definiálva lenne így? isten által? vagy hogy?

egyébként meg:

[link]

"Virginity is the state of a person who has never engaged in sexual intercourse (...)

Definitions of virginity loss[edit]

There are varying understandings as to which types of sexual activities result in loss of virginity. The traditional view is that virginity is only lost through vaginal penetration by the penis, consensual or non-consensual, and that acts of oral sex, anal sex, mutual masturbation or other forms of non-penetrative sex do not result in loss of virginity. A person who engages in such acts with no history of having engaged in vaginal intercourse is often regarded among heterosexuals and researchers as "technically a virgin". By contrast, gay or lesbian individuals often describe such acts as resulting in loss of virginity.[3][7] Some gay males regard penile-anal penetration as resulting in loss of virginity, but not oral sex or non-penetrative sex, and lesbians may regard oral sex or fingering as loss of virginity. Some lesbians who debate the traditional definition consider whether or not non-penile forms of vaginal penetration constitute virginity loss, while other gay men and lesbians assert that the term virginity is meaningless to them because of the prevalence of the traditional definition. Whether a person can lose his or her virginity through rape is also subject to debate, with the belief that virginity can only be lost through consensual sex being prevalent in some studies."

2014. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen isten szerint.
2014. nov. 30. 22:10
 8/16 anonim ***** válasza:
ebbe a témába hogy a búvalb*szott k**va életbe tudtad a vallást belekeverni? melyik vallás istenére/isteneire gondolsz?
2014. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Budha szerint :D
2014. nov. 30. 22:19
 10/16 anonim ***** válasza:

Buddha, mint isten? Ma is tanultam valamit. :D

Nézd, ha unatkozol, nem kell hülye kérdéseket kiírni, vehetsz inkább egy mosómedvét.

2014. nov. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!