Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szivesen lefeküdnék a barátomm...

Anitácska106 kérdése:

Szivesen lefeküdnék a barátommal de még szűz vagyok és igazából félek az elsőtől és a fájdalom tart vissza semmi más. Mit tanácsoltok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fáj az annyira, felesleges ennyire parázni.
2014. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha szereted, és kellően ellazultok, meg se fogod érezni :) ne tegyél úgy, mintha ez akkora dolog lenne :) lelkileg az, de testileg NEM fáj, csak izgasson fel rendesen :) mi barátnőmmel előtte hónapokig "csak" pettingeltünk, egyáltalán nem volt nagy dolog hogy "jaj de fájni fog", egyáltalán nem érdekelte egyikünket se :) nyugalom, és hajrá ^^
2014. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat:) De kb. mihez hasonloan fog fajni?:)
2014. dec. 1. 20:08
 4/7 anonim ***** válasza:
en csak abban a pillanatban voltam megijedve amikor tudtam, hogy megtortenik... nem tudtam,hogy mire szamithatok (persze tisztaban voltam azzal,hogy fajni es verezni is fog) de amikor megtortent,meglepoen kellemes volt... nem fajt, nem is vereztem...lehet,hogy te is a szerencsesek koze tartozol
2014. dec. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ne félj a miniMORISZTÓL! csak 1 centi , nem fog bántani!!!
2014. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A barátnőmnek nem fájt és nem is vérzet, én előtte párszor megujaztam szerintem az is segített ebbe. De ha te szoktál maszturbálni akk tuti nem fog fájni.
2014. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nyugi,nem fog annyira fájni:) én csak akkor éreztem picot nagyobb fájdalmat amikor a barátom először bedugta de nem volt vészes :) az aktus közepe fele nem éreztem fájdalmat egyáltalán,a vége fele pedig megint fájt egy picit.viszont nagyon nagyon jólesett azt a pici fájdalmat leszámitva :) szóval ne félj :)

17/L és tegnap vesztettem el :)

2014. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!