Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az a helyzet, hogy a barátomma...

Zsoficica99 kérdése:

Az a helyzet, hogy a barátommal elvesztettem a szüzességem de megvolt a menstruációm, utolsó napján történt ez az egész nem használt gumit mert azt mondta jobb érzés anélkül elveszteni, de azt mondta nem élvezet belém. Kicsit parázom mi lesz?

Figyelt kérdés

2014. dec. 9. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Na téged se az eszedért szerethetnek...
2014. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne valószínűleg meg fog jönni a menstruációd, ha meg nem akkor terhes vagy és egy jó kemény procedúrának tettétek ki magatok.
2014. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Remenykedj benne, hogy nem ejtett teherbe... bar ahogy leirtad, nem csodalkoznek ha par nap mulva dobna, mivel sikerult vegre megdontenie. Miota vagytok egyutt?
2014. dec. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen lehetne eszed. Reménykedj, hogy ne legyen semmi.
2014. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
szerintem ne csak kicsit parázz anyuka
2014. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt mondtam, beléd élvezett na?? Megvan az esélye. Minek 15 évesen szüzességet veszítgetni, jóformán azt sem tudod, mi az. Azt javaslom, ne kicsit parázzál.
2014. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem barmennyire gaznak zartod mond el az anyukadnak vagy a nagymamadnak es mennyetek el nogyogyaszhoz! Jobb ez igy minthogy terhes legyel
2014. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció alatt kicsi az esélye, de nem tudhatod biztosan, hogy beléd élvezett vagy nem, illetve az előváladék is tartalmazhat életképes spermát. Reménykedj, hogy nem vagy terhes legközelebb pedig védekezettek és ne dőlj be az ilyen baromságoknak.
2014. dec. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Vegyel egy tesztet es megtudod hogy terhes vagy e vagy sem :)
2014. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Joe.38 ***** válasza:
0%
Parázol? Ne parázz! Ha terhes lettél vetsd el oszt gond letudva. Ha meg nem lettél akkor legközelebb kérd meg a barátod ne a puncidba élvezzen. Van szád is popsid is. Oda spriccelhet. Ott nem kell parázni.
2014. dec. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!