Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Oda kéne adnom neki a szüzessé...

Oda kéne adnom neki a szüzességem?

Figyelt kérdés
Fél évvel ezelőtt összejöttem egy sráccal,aki tipikusan az a "kemény legény" alkat. Nagyon tetszett benne,hogy velem mindig más volt,engem tisztelt,s őszintén imádott. Én viszont nem éreztem iránta semmit és véget vetettem a kapcsolatnak egy hónap után. Őszintén szólva nem ez volt az egyetlen oka,hogy így döntöttem. Közrejátszott az is,hogy a második hét után már erősen erőltette a szexualitás témát,hiába mondtam neki,hogy nem szeretnék semmit elsietni,ő csak-csak rám mászott,csak-csak rávett dolgokra. Kicsit féltem,mert tudom h túl naiv vagyok. Eltelt azóta fél év,barátok maradtunk. A minap vettem egy nagy levegőt és odamentem hozzá azzal,hogy nagyon hiányzik,ami így is van. Beszélgettünk,és annyiban maradtunk h nem jövünk össze újra,csupán jól érezzük magunkat együtt. Ő ezt úgy értelmezte h szexkapcsolat legyen közöttünk..Én nem teljesen így gondoltam,de tény h szexuálisan is szeretnék már felé közeledni. Tegnap átmentem hozzá,és úgy érzem h eltűnt a tisztelet,bunkózik velem,és lenézően pillant rám,ami nagyon rosszul esik. Mindezek ellenére kicsit belemelegedtünk az együttlétbe,és minden megtörtént d*gáson kívül. Soha életemben nem indított még be ennyire senki,és ijesztő,hogy ilyesmi történhet velem.. Szívem szerint bármikor a karjaiba vetném magam és bármennyire is perverzül hangzik,hagynám h könnyesre d*gjon. A probléma már csak az h még szűz vagyok,és fogalmam sincs h mekkora hibát követnék el azzal,ha engednék a vágynak. Félek h használna egyszer,aztán eldobna. Nagyon megváltozott az utóbbi időben :( Szerintetek hogyan tovább? 17/L

2014. dec. 13. 20:51
 1/8 To7ka ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ha számodra így jelent valamit a szüzességed, akkor a megfelelő partner az lenne, aki egyértelműen csak megfektetni akar. Szakítottatok mert nem volt szex, barátságot akartál vele, ő meg szexelni. Nem tudom, ha köszönsz neki, és ő azt válaszolja hogy szex, akkor magadtól is észre fogod venni, vagy mekkora világítós betűkkel írja ki magára, hogy mit akar?:P
2014. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked megfelel, hogy kihasználjon, szextárgyként kezeljen, és míg ő vígan gyömöszöl téged, te meg miután tudatosul benned, hogy csak dugásra kellesz neki, miközben te szerelmes vagy... ha neked ez így meg fog felelni, akkor rajta. De aztán ne gyere ide Gyakorira sírni, hogy mekkora bunkó a pasid, meg hogy csak elvette a szüzességedet, aztán dobott.

(Ugye, azzal azért tisztában vagy, hogy ő veled soha nem fog rendes, érzelmeken alapuló kapcsolatot kialakítani?)

2014. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég durván kimeríti a kihasználás fogalmát. Ha összefeküdnétek, én azt a forgatókönyvet tudnám elképzelni, hogy utána szétkürtöli, hogy milyen menő csávó, mert jól megdugott.
2014. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Született k.va vagy. Ennyi Még szűz, de már ilyen... Nekex már késő, hiába mond bárki bármit.
2014. dec. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
DE csak kölcsönbe add neki, ha tovább bunkózik kérd vissza!!
2014. dec. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, de gondosan becsomagolva. Nehogy baja essen...
2014. dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel inkább egy olyan srácot, akinek nem csak testileg vagy vonzó? Szerintem sokkal jobban járnál egy kedves, tapasztalt, figyelmes pasival hosszú távon :D
2014. dec. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp add oda a szüzességed, de fél áron!!!!
2014. dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!