Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a szituban? Szűzen belemennétek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és még szűz, mert nem találtam olyan srácot, akivel meg mertem és/vagy akartam volna tenni.

Van egy külföldi pasi, idősebb nálam, de már több éve szoktunk chatelni - nem is olyan keveset. Mindig felhozza, hogy mennyire akar engem, stb. Most majd nyáron lehet, hogy kimegyek abba az országba, ahol ő él, és mindenképp szeretne találkozni. Megmondtam neki, hogy szűz vagyok, de ennek ellenére is "kitartott", írta, hogy alkalmazkodna meg óvatos lenne, stb. (tehát szokásos duma)

Nekem szimpi srác, jófej, annyira nem vonzódom hozzá, de őszintén szólva tetszik, hogy már ennyi ideje kitart és még mindig próbálkozik. Szóval most nem igazán tudom, hogy menjek-e bele abba, hogy ő vegye el, vagy hogy egyáltalán találkozzam-e vele. Mert ha találkozom, akkor gondolom eléggé be is próbálkozna, és hát tényleg nem tudom....

Ti mit javasolnátok? Mit tennétek a helyemben?

Légy szíves csak normális, kulturált válaszokat adjatok! És bocsi, ha elég "bénán" fogalmaztam, de már fáradt vagyok...

Előre is köszi!



2014. dec. 25. 01:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Ha a srác helyébe képzelem magam, akkor csak azt tudom tanácsolni, hogy ne tedd. Gondolj bele.. mondjuk elveszted a szüzességed, utána hazamész, továbbra is dumáltok, azalatt lehet, hogy ő egy másik lánnyal ugyanezt teszi, és mi lesz belőle? Ha nem költöztök össze ne add neki a szüzességed. Lehet, hogy én egy naiv tökéletes álomvilágban élek, de én többre becsülném ennél. Remélem segítettem :) (17F)
2014. dec. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Láttad az Elrabolva filmet? Ha nem, javaslom nézd meg!
2014. dec. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
ne találkozz vele mert semmi jó nem fog belőle kisülni
2014. dec. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ó, és majd' elfelejtettem; Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!! =)
2014. dec. 25. 01:47
 5/24 anonim ***** válasza:
47%
Ezt tényleg csak Te tudhatod, találkozz vele szerintem mindenképpen, élőben úgyis sokkal több minden kiderül, ezzel nem vesztesz semmit. Ha próbálkozik és nem tetszik akkor elutasíthatod. Ha tényleg normális megérti.
2014. dec. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Értem, köszi az eddigi tanácsokat!
2014. dec. 25. 01:48
 7/24 anonim ***** válasza:
97%

Olyannal veszítsd el akit szeretsz és kapcsolatban vagy vele. Ezek hiányában akár velem is elveszíthetnéd, mert én is ilyen vagyok. DE én nem tenném meg ezt veled, mert láthatatlanban is tisztellek annyira, hogy nem használlak ki. Legyen jó neked is és legyen jelentése és maradjon emlékezetes.


22/Ffi

2014. dec. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszi 7-es! :)


Igazából az furcsa számomra, hogy már több ilyen nemzetiségű pasival is beszélgettem, de mindegyikükkel valahogy távolságtartóbb, kimértebb, visszafogottabb voltam még így neten keresztül is, vele viszont halál lazán megy a beszélgetés, poénkodás. Csak tényleg én is fontosnak tartom a szüzességem, ezért most kicsit össze vagyok zavarodva...

2014. dec. 25. 01:52
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Én elfelejteném a helyedben ezt a pasit. Vagy, lehet, hogy te fogod elfelejteni az egyik vesédet a végén...de ne legyen igazam!
2014. dec. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Amúgy tényleg normális, szóval nem adna el vagy ilyesmi.:D Na meg nyilván olyan helyen találkoznék vele, ahol sokan vannak és nem tudna még véletlenül se bántani, ha esetleg mégis félreismertem. Meg egyébként régebben azt is mondta már, hogy ő jön ide hozzám, csak tudjunk már találkozni.

De hát tényleg nem tudom.... viszont itt most sokkal több a nemleges válasz.

2014. dec. 25. 02:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!