Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 31 éves szűz vagyok. Menjek...

31 éves szűz vagyok. Menjek prostihoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

31 éves múltam. Sajnos eddig nem jött össze csajjal semmi. Társaság hiányában, plusz egészségügyi okok miatt se jártam sehova, így lehetőségem se volt kapcsolat teremtésre. Most 31 évesen járkálok ide-oda, de rengeteg a gátlás, szégyenérzet bennem. Szerintetek segít, ha elmegyek egy prostihoz? Hogyan zajlik egy olyan "találkozó"? Mennyibe kerül?

31F



2014. dec. 31. 12:12
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
82%
Még ma!!!
2014. dec. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
68%
Menj, ku_rvázz, ha futja rá!
2014. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 ElnökÚr ***** válasza:
47%
Társkeresőt miért nem próbálod ki?
2014. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
#3: próbáltam társkeresőt. Fizetős oldalak, fizettem is érte. Sajna semmi értelmes dolog nem sült ki, igaz rossz tapasztalattal is álltam hozzá. Találkoztam onnan egy csajjal egyszer, aki elfelejtett megborotválkozni előtte... Olyan bajsza volt...
2014. dec. 31. 12:16
 5/42 anonim ***** válasza:
41%

Ha úgy érzed,nyugodtan.Én is gondolkozom rajta nagyon,mert nőnél esélyem sincsen sajnos,mivel nem helyesnek születtem... :/

23/F

2014. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
86%
Ne legyen szegyenerzeted. Így alakult. Nem kell ezert szégyellned magad. Szerintem ne prostiknal keresd a vigaszt, hanem menj bulizni, -es ott probalkozz. En drukkolok neked, soksikert:)
2014. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
82%

Nos, neked már lehet tényleg célszerű... Egy tizen-illetve huszonévei elején járónak szerintem csak árt, meg hülyeség is, de neked lehet valóban segítene, ha emiatt félsz közeledni a lányokhoz. Persze egy prosti az nem olyan mint egy barátnő, mert ott csak egy "árucikk" vagytok egymásnak.


De amúgy miért szégyenled magad, emiatt? Valóban kicsit fura ez ennyi idősen, de ezek szerint volt rá okod h miért alakult így, az meg úgy egészen más. Egyébként az én szememben visszataszítóbb ha valakinek volt már vagy 600 nője, és továbbra se akar egy lánnyal se 2 óránál többet foglalkozni...


Szóval lehet jót tenne a prosti, de azért inkább próbálkozzál még (vagyis nem tudom mióta ismerkedsz), hátha találsz egy rendes lányt, nőt.

30n

2014. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Noren1989 ***** válasza:
68%
Menjél, legalább nem leszel szűz. A találkozó úgy zajlik, h felhívod, lebeszéled vele a mikor-holt. Hát, az ár változó, olyan 10-15/ óra körül lehet már találni. Hajrá...még ma ;)
2014. dec. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon sok prostit meg kell addig dugnod mire találsz egy kedveset. Én egy fél éve találtam egy kis tundért. 6000 egy félóra és akkor is elmegyek hozzá hetente, ha éppen van szexpartnerem. Mondjuk én nem is gondolkodom már hosszabb kapcsolatban. Egyszeruen jobb így.
2014. dec. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Menjél, ha van kedved. Régen nehezebb volt prostit fogni, de ma már nagyon jól ki van építve az infrastruktúra, elég ha felmész egy szexpartner keresőnek álcázott internetes prostipiacra, és kiválasztod a neked tetsző lánykát. Felhívod telefonon (számkijelzéssel, mert úgy szeretik) és megdumálsz vele egy időpontot, elmondja mennyit kell fizetni. Feltétlenül kérdezd meg, hogy szüzesség elvételt vállal-e, ezt ne titkold el, akkor se ha kellemetlen. Neked sem lesz jó, ha egyből úgy áll hozzád, hogy te mindent tudsz... Szerintem fellélegzel majd, ha túl leszel rajta. Jó mulatást, remélem élvezni fogod.
2014. dec. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!