Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Másfél éve vagyok együtt a...

Másfél éve vagyok együtt a barátommal, aki már nagyon szeretne lefeküdni velem. Kicsit fiatalnak tartom magam és attól is félek, hogy fájni fog. Mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés
Maximálisan bízok a barátomban,de valamiért mégis feszengek, amikor arra kerül a sor,hogy lefeküdjünk.
2015. jan. 2. 01:19
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Fájni nem fog, de ha még nem érzed magad hozzá elég érettnek, akkor ne tedd.
2015. jan. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha ez vigasztal, idősebb korodban is fájna. Különben ha még nem érzed magadat késznek rá, akkor ne feküdj le vele. Majd lesz olyan, hogy nem feszengsz.
2015. jan. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Akkor feküdj le vele amikor gondolod, ám az óra ketyeg és lehet ráun a nagy várakozásra.
2015. jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bino ***** válasza:
100%
Csak akkor feküdj le vele, ha teljesen biztos vagy benne, hogy akarod és egy percig sem kételkedsz.
2015. jan. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Mondjuk ha tényleg szeretne, akkor nem erőltetné...
2015. jan. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

5#

Ennyi erővel meg, ha a csaj tényleg szeretné akkor nem feszengene a szerelmével történő szextől.

Miért akarnál kevésbé szexelni azzal akit szeretsz?

2015. jan. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Jaguar_Warrior: Akkor nem szerette igazán.


Kérdező: Ugyan azt tudom mondani, mint a többiek. Ha nem érzed magad késznek, ne feküdj le még vele. Mondd meg neki, hogy úgy érzed, még nem vagy erre kész, mert. Meg kell értse, ha szeret. Persze cserébe Neked is meg kell értened, hogy benne ott van már a vágy.

2015. jan. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
bocsánat hogy vulgaris leszek de egyszeruen csak szpd le! azzal mindenki nyer!
2015. jan. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy félsz vagy nem érzed késznek magad rá és én is azt mondom, hogy ne szexeljen az, aki nem érzi magát készen rá...DE!

16 éves vagy. Azért az már nem olyan fiatal, hogy ne kezdhessen nemi életet élni.

Másfél éve vagytok együtt. Másfél év, az azért nem olyan rövid idő.

Plusz mellett szól, hogy másfél éve veled van és eddig sem erőltette, veled van, még másfél év után is.

Illetve félsz, hogy fájni fog. Tudod ha még vársz 10 évet, akkor is benne van a pakliban, hogy fájni fog!

Nem tudom mennyi idős ugyan a barátod, de teljesen normális, hogy ebben a korban beindulnak a hormonok és a fiatalok vágynak a szexre.

Én azt gondolom, hogy ha te is vágysz rá, akkor legalább a pettinget, orális szexet valóban ki lehet próbálni, ha eddig nem próbáltátok, kicsit összecsiszolódtok, talán testileg is meglesz iránta a bizalom és kész leszel majd a szexre is.

2015. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!