Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire síkos, nedves a punci?

Mennyire síkos, nedves a punci?

Figyelt kérdés

Gondolom a klérdésből kitűnik,hogy még nem vol t közöm az állítólagos "gyönyör kapújához".


Megkérem a nagyokosokat,hogy ha normális válaszuk nincs inkább ne írjanak.


Mennyire nedvesedik be?

Azért kell kicsit erölködni,nyomni,hogy beférjen a kuki vagy simán becsusszan?


Milyennek képzeljem el? Sőt milyen?

És ne azt mmondjátok,hogy olyan,mint egy meleg pite,mert azt nem hiszem el.Azzal már megégettem magam.


2010. febr. 5. 08:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Pontosan annyira, amennyire fel van izgulva a lány.


Be lehet nyomni szárazon is a dákót, ha elég kemény vagy, de nem biztos, hogy ezzel osztatlan sikert aratsz a nőknél.


Erre való az előjáték, amikor izgatod, testileg-lelkileg olyan állapotba hozod a partnered, hogy kívánja a szexuális aktust, azon belül is a behatolást. Ha ezt jól csinálod, akkor annyira fog "csúszni", hogy hacsak nincs jelentős méretbeli eltérés a javadra, "simán becsusszan" -ahogyan fogalmaztál. :D


Ui.: Pitét még soha nem ...-tam, fogalmam sincs, milyen lehet. Az is lucskos és cuppog, meg sóhajtozik közben??? :D :D :D

2010. febr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mikor hogy.
2010. febr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már olyan fiatal,hogy ne tudjam mi aza petting,meg,hogy fontos az előjáték csak nem tudom elképzelni milyen lehet.


pl. vettem síkosítót és nem is vol tolyan síkos,mint gondoltam. Csalódás volt.


Szóval tud bagyon nedves is lenni és gond nélkül becsusszanok?


Ha nagyon meleg a pite akkor te sóhajtozol és nyögdécselsz meg jajjgatsz.

Ha zöldfülüként adhatok egy tanácsot maradj a puncinál. :-) !!

2010. febr. 5. 09:11
 4/19 anonim válasza:

Ne aggódj a punci jobban csúszik mint a sikosító:) és nem is ragad úgy...


L/27

2010. febr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

A MENNYIRE NEDVES kérdésre nem lehet válaszolni, mert:


1. Minden punci más és más.

2. Még egyazon punci is másképp nedvesedik attól függően, hogy hol tartunk a ciklusban.


Szóval erre nincs nemzetközi standard. Van, amikor csak épphogy nedves, van, hogy tocsog, van, akinek síkosító kell, van, akinek még törölni is kell, mert ha túl lucskos, akkor a felek nem érzik egymást.


25/L

2010. febr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ezeket a válaszokat köszönöm.

Igen,errőla ciklus "mizériáról" halotam már.

Na nem magár a ciklusr a gondolok hanem,hogy azzal együtt változik a punci is-illata,nedvessége-nem tudom mi változhat még rajta. :-)


Akkor ne gondolkozak ilyesmin,mert ha odajutok elég síkos lesz mindkettőnk örömére !?

2010. febr. 5. 09:31
 7/19 anonim ***** válasza:

Hát igen, valahogy úgy. :) Mellesleg a péniszen is a síkosítás miatt jelenik meg az előváladék, szóval nem csak a puncira van bízva a kenőanyag.


(Még egy apró megjegyzés: ciklus alatt a teljes hónapot értjük. Egy ciklus a menstruáció első napjától a következő vérzés első napjáig tart, a teljes hónapot magába foglalja, nem csak a "véres napokat". :) Egyébként sok nő is tévesen használja és "ciklus" alatt a vérzést értik.)


25/L

2010. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

igen,és általában 28 nap.

a vérzés meg 2-5 nap nagyjából,igaz?


akkor megbeszéltük,hogy a nedvesedés miatt ne aggódjak.

2010. febr. 5. 09:57
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg nagyon változó... volt olyan lánnyal dolgom, aki még orgazmus után is viszonylag száraz volt, más pedig mire lehúztam a bugyiját, már pakolhattam is be, még csak oda se kellett igazgatni, szinte beszívta, mint a vákuum. :)
2010. febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
29%

Jesszus!:S

szerintem te valamit nagyon nem jól csinálsz, ha sikosítót kell alkalmaznod... Előjáték! Azért van h elég nedves legyen és simán menjen a dolog...Nem tom elképzelni a száraz sexet... már bocsi

2010. febr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!