Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nászéjszakán fogom elveszten...

A nászéjszakán fogom elveszteni, nagyon félek mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy hamarosan összeházasodunk a barátommal, és én még szűz vagyok, és nagyon úgy nézki, hogy a nászéjszakánkon fogom elveszteni. És ő is.

Nem vallási okokból, vagy család miatt, de még csak pettingelni se pettingeltünk sose, és teljesen tanácstalan vagyok az egész ügyben. Nem attól tartok, hogy fájni fog, hanem, hogy valamit elszúrok...

Valaki tudna javasolni valamit?


17L

21F


2015. jan. 5. 20:59
 1/9 anonim válasza:
:) nem lehet elszúrni.. ezért szép a dolog, ne izgulj tényleg!! :)
2015. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt javasolom, hogy ott ne akarjatok mindenáron lefeküdni.

Ha még nem is láttátok és nem is érintettétek a másik testét, akkor itt az ideje egy kicsit ismerkedni: vagyis ölelni, csókolni egymást, és utána simogatni... először csak általában, aztán intimebb helyeken is.

Vezessétek a másik kezét, ahogy jól esik :-)

Esetleg még a takaró is maradhat, alatta is lehet ismerkedni.


Amúgy ha elrontasz valamit, semmi gond: majd megtanuljátok, hogyan kell jól. Csak ne erőltessétek a dolgokat, hanem szépen, sorjában.

2015. jan. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Ma beszélgettünk egy kicsit, és úgy döntöttünk, hogy még az esküvő előtt pettingelünk, hogy ne legyen gond :)

2015. jan. 6. 17:33
 4/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ezt nem lehet elszurni.
2015. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
miért érzem úgy hogy ez se lesz egy boldog házasság?
2015. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De, lehet, jó felé mennek.

Régen minden házasság ilyen volt nálunk, aztán mégis volt közte boldog is.

2015. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi is most fogunk összeházasodni és mi is ott fogunk először "elvileg" lefeküdni!:D Bár én ezt nem mertem volna kiírni ide a lehangoló válaszok miatt.


Mi azt beszéltük meg, hogy a nászúton lehet, hogy csak pettingelünk, de természetesen még az sem kötelező, mert nem tudjuk, hogy mennyire lesz nekünk így hirtelen vagy gyors a tempó. A lehető leglassabban szeretnénk haladni mindennel, hogy fel tudjunk rá testileg és lelkileg is készülni. Azért elég fura, amikor valakivel évekig nem értek egymáshoz és hirtelen esküvő után meg szabad... Én emiatt is gondolom úgy, hogy utána is csak lassú tempóval akarok haladni. Aztán meglátjuk, hogy sikerül.:)

2015. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez jó elgondolás, csak egy baj lehet vele: ha egyáltalán nem illetek össze testileg.

Ennek elég kicsi az esélye, de azért van ilyen.

Kicsit korábban jobb lenne kezdeni.

2015. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"még csak pettingelni se pettingeltünk sose, és teljesen tanácstalan vagyok az egész ügyben"

Ebben az esetben még a párkapcsolatot sem javasolnám!!!! Nem hogy a házasságot!!!!! Te jó szagú...


És a 8.-nak igaza van. Csak sajnos ő is szépít, hogy kicsi az esélye... Pedig pont hogy elég nagy az esélye hogy testileg nem passzoltok össze! Tapasztalat!

2015. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!