Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak szerintem szánalmas?

Csak szerintem szánalmas?

Figyelt kérdés
Már 1 hónapja,hogy a (facebookon) szakított velem a volt barátom,és nem tud leszállni a témáról.Én továbbléptem,de ő mindenfélét mond rólam,amik nem érdekelnek,kivéve egyet.Azt mondja a haverjainak,hogy lefeküdtünk.Ezt el is mondta több embernek,pedig nem igaz.Nagyon zavar,hogy ezt hiszik rólam.Hogyan állítsam le?

2015. jan. 5. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
tiltsd le?
2015. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szard le, majd kinovi.
2015. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
aki fontos neked az ugy is tudja hogy nem igaz es nem fog hinni a pasi pletykáinak!
2015. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Unpredictable ***** válasza:

Szűz vagy, azért raktad ebbe a témába?


Amúgy szard le, gyerekes idióta, szánalmas, nevetséges, szerencsétlen, magamutogató stb. Hajanlig tudnám folytatni

2015. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azta gyorsak voltatok :D #1:nem facebookon írogat,ott dobott...hanem ezt dumálja pedig nem igez
2015. jan. 5. 22:22
 6/14 anonim válasza:
Ugyan... Nem csak szerinted szánalmas mond a nevét és elkaparjuk... :P csak biztosíts magadnak alibit... Nyugi aki számít úgyse hiszi el... És az ilyen gyökerek otthon sírnak a tévé előtt h mindenki kefélt körülötte neki meg kamuzok kell róla
2015. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyszerű.

Ha valakitől meghallod, hogy lefeküdtetek akkor mond vagy írd ezt: "Nem feküdtünk le egymással, de biztos vagyok benne, hogy ez így volt jó, mert szerintem az ágyban sem lenne jó, ahogyan párnak sem volt jó!"

2015. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
és ha egy lány mondja azt hogy lefeküdtem vele, az mé van? :D
2015. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)igen,szűz vagyok.
2015. jan. 5. 22:23
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Majd beno a feje lagya...
2015. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!