Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » "Rossz" lánynak erzem magam....

"Rossz" lánynak erzem magam. Jogosan? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
15eves vagyok. Igen meg csak 15. Tudom fiatalvagyok meg minden de van egy baratom aki 18lesz nemsoka. Meg tortent a dolog. Elvette a szuzessegem. Akartam en is meg jo volt meg imadom a baratom es tudom hogy o is engem csak megis.. azota rosszul erzemmagam. Buntudatomvan de baromira. Nem ilyen neveltetesben van/volt részem es csalódtam magamban..Igaz max 16eves koromig vartam volna de akkoris. Mit gondoltok errol? Normális valaszokat varok. Es a baratom tud errol.. azt mondta nem csináljuktobbet majd csak ha betoltottem a 16ot.

2015. jan. 6. 23:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
1éven már nem múlt semmi :D
2015. jan. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Szexelni nem bűn, szóval felesleges a bűntudat.
2015. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Így ahogy Marceline asszony mondja.
2015. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Linó03 ***** válasza:
Ha jó volt, és élvezted, akkor szerintem rendben, már csak azért is, mert nem azzal a kérdéssel jöttél ide, hogy lehetek-e terhes.
2015. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát na ja, ennek lesznek még következményei.
2015. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Asszony?! :O Nem vagyok még olyan öreg!
2015. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha Te is akartad, élvezted is, és szerelemből csináltad, akkor abszolúte nem kell, hogy bűntudatod legyen! Akkor "kell" megtenni, amikor késznek érzed rá magadat, és te így is cselekedtél, ennyi. Szóval ne rágódj ezen, és nyugodtan lefekhetsz vele máskor is, már úgyis fölösleges várni 16 éves korodig, most egy év ide vagy oda.. :)
2015. jan. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

lol. semmi jelentosege. emiatt kar buntudatot erezni. a lenyeg, hogy felelossegteljesen eld az eleted.


inkabb akkor erezz majd buntudatot, ha rajossz, hogy nincs celod az eletben.

2015. jan. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
15%
15 évesen még tényleg fiatal vagy....
2015. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Akkor milyen idős vagy Marceline nem asszony? :D
2015. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!