Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hetvegen fekszem le a baratomm...

Hetvegen fekszem le a baratommal. Tanacsok, tippek? (Bovebben a leirasban)

Figyelt kérdés
18 eves vagyok. Mar pettingeltunk egy parszor,de amikor meg akart ujjazni,mindig elhuztam magam,mert mar az elejen fajt.Tampont sem tudok hasznalni,mert meg az is faj. A fajdalom kuszobom is nagyon magas. :/ Nagyon szeretem es bizom bene,szoval ha fajna nem miatta fajna. De nagyon felek.. Es azert szeretnem mar elvesziteni a szuzessegem,mert annyira szeretem es tudom hogy o nem hagyna el e miatt,de mar kezdem cikinek erezni hogy tobb mint 2,5 eve,es meg mindig nem fekudhetett le velem :/ Milyen pozban csinaljuk hogy az is a legkedvezobb legyen,milyen technikaval. Elore is koszonom a tippeket/tanacsokat ;) :/

2015. jan. 8. 17:08
 1/8 anonim válasza:
100%
En 16 eves vagyok,szoval nem értek nagyon hozza....de szeritem bárhogy csináljatok,fajni fog. Sok embernek faj az első. Lehet hogy meg nem vagy ra felkészülve lelkileg,Ezáltal stresszelsz miatta. Ha neked ugy biztosabb,varjatok meg egy kicsit vele. Ha szeret,meg fog erteni :)
2015. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd hogy előbb megujjazon. Emlékszem mikor még én próbálgattam magamnak kb. 11-12 évesen és akkor még egy újjal is nagyon fájt, aztán később már ment kettővel is. Utána kb. 16 évesen volt egy kis vibrim, amivel szoktam csinálni, és először azzal is nagyon fájt pedig sokkal kisebb volt mint egy farok. Utána barátommal mikor csináltuk nem volt olyan rossz, de kövi barátomnak sokkal nagyobb volt vele viszont eszméletlenül fájt. (megjegyzem úgy hogy elvileg már nem is voltam szűz) szerintem jobb lenne ha előtte hagynád hogy az ujjával csinálja hogy legalább egy kicsit kitágulj. Csináljátok sok síkosítóval mert úgy könnyebben bele fog menni, és szerintem a lovagló póz lenne a legalkalmasabb mert akkor te irányítasz és abbahagyhatod ha nagyon fáj. De minél jobban parázol annál rosszabb lesz. Ha valamiért ideges vagyok és görcsölök néha még most is fáj, pedig már a harmadik barátommal vagyok. Szóval lényeg az hogy lazulj el, és akkor jó lesz. :)
2015. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy megertene,de akkor is. Lehet hogy csak nem akar bunko lenni hogy miert nem fekszem le vele,es mar nagyon kivan,csak en ilyen beszari vagyok :/ :)
2015. jan. 8. 17:16
 4/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
83%
Nem kellett volna kiirni a kerdest.Egyszeruen csak legyel onmagad es csinalj amit akarsz ahogy neked Jo es erezzetek egymast akkor Minden menni fog barmit is csinaltok.Amikor elvesztettem a szuzessegem mindent igy csinaltam ahogy azt jonak ereztem,es eletem egyik legjobb alkalmai koze sorolom.
2015. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat..nem tudom hogy mekkora az atlagos penisz meret mert o az elso baratom ,de az ove nem is kicsi,de azert... Na! Szoval van... Rendesen anyag a gatyajaban :D
2015. jan. 8. 17:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Hétvégén te még nem fogsz lefeküdni vele.Ezt azért mondom, mert még én is látom, hogy itt nem lesz semmi.Először hagyd, had ujjazzon meg és majd utána ráérsz a szexen aggódni.Ha minden nélkül belevágtok, akkor azonnal abba is fogjátok hagyni, mivel nem fogod bírni.Sokkal jobb lenne mindkettőtöknek, ha mostantól 2-3 héten át rendesen megujjazni, mert akkor kitágulhatsz eléggé, hogy őt is be tudd fogadni.
2015. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez nem is egy rossz otlet :) majd... Megemlitem neki is hogy mit szolna hozza ;)
2015. jan. 8. 17:32
 8/8 anonim ***** válasza:

nem kell idegeskedni miatta,hisz rég együtt vagytok már. Először tényleg jobb az ujjazás, meg jól fel kell izgulnod, annál kevésbé fáj.

jó ötlet a sikosító is.

am sztem sokkal stresszesebb leszel, ha kikötitek, h mikor is történik meg. jobb , ha spontán történik :)

2015. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!