Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miert Nem jön meg?

Rebeka1234 kérdése:

Miert Nem jön meg?

Figyelt kérdés

Elsosorban is csak ertelmes valaszokat szeretnek kerni...

A baratommal november 30 an fekudtem le honap elejen rendesen megvolt a menszeszem.. de amiota lefekudtunk azota nem.. 2x csinaltuk ovszer nelkul de idobe mindig kivette..

Ma mar januar 14 ét irunk es meg mindig nem.jott meg es eleg stresszes vagyok ez miatt mar metszer is csinaltam tesztet mindketto negativ..

Ertelmes valaszokat varok koszonom!



2015. jan. 14. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy ne mehessen el.
2015. jan. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mikor csináltad a tesztet?Mert csak ma, illetve holnap mutatná ki,ha mégis terhes lennél.


Ha korábban csináltad,akkor ne vedd figyelembe a tesztet és holnap reggeli első vizeletből tesztelj újra.

2015. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azota mi mar tobbszor is lefekudtunk a baratommal.. multhet penteken csinaltam ugyhogy utoljara ujevkor fekudtunk le ( akkor guminelkul de kiszedte elotte)

De viszont dec kozepe tajan is csinaltam egyet..

2015. jan. 14. 13:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes :) Nem biztos persze, de nekem volt olyan, hogy 2-3 hetet is késett a mensim, szóval várj még. :)
2015. jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem mar sajnos 5 hete nem.jott meg ....
2015. jan. 14. 13:58
 6/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ha terhes lennel a teszt pozitiv lett volna,ne aggodj mert kesik.
2015. jan. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"kiszedte elotte" ... :-D ma kész vagyok, olyan kifejezések röpködnek :-D
2015. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ne aggódj, elég gyakori dolog, hogy az első aktus után késik, nem kell bepánikolni. Már ha csak stresszelsz miatta, akkor is késhet.

Kérlek, használjatok gumit! Nem fog kelleni utána tesztekért szaladgálni és aggódni. Ha pedig vagy annyi idős/szülők beleegyeznek/nincs egyéb okod amiért ne, írass fel gyógyszert.

2015. jan. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha tesztet csinálsz, soha ne egy tesztet vegyél, mert egy teszt nem teszt, és két teszt eredménye sem tekinthető biztonsággal helytállónak. Ha biztosra akarsz menni legalább három, különböző időpontokban elvégzett tesztre van szükség amiből ha kettő pozitív lesz, akkor is csak annyit mondhatsz el, hogy nagy valószínűséggel terhes vagy, és olyankor érdemes elmenni a nődokihoz, hogy biztos legyél benne, egyuttal, hogy megbeszélhesd vele a továbbiakat. Egyébként pedig a mensid késhet sok más miatt is, lelki vagy testi okok, sérülés, stressz, megfázás. A mensid nem egy óramű vagy a hold állása szabályozza, hanem a tested által termelt hormonok, tehát a kimaradása, illetve az erősödése mögött okként állhat akár a hormonháztartásod megváltozása is. Ennyi idő után meg szerintem ne tesztelj, inkább menj el a nődokihoz mert a tutit csak ő tudja megmondani. 1,5 hónap után egyébként szerintem már más tüneteit is érezned kellene annak hogy terhes vagy, de nem ártana pontosan megtudni.

Amugy pedig az aktus is befolyásolhatja a dolgot, hiszen akármily egyszerű dolog, mindenképp olyan dolog történik a behatolás közben aminek hatása van a testedre, hámsérülés, szövetsérülés ami teljesen normális és amit észre sem veszel, ezek mind-mind kihatással lehetnek, főképp ha korábban nem éltél még rendszeres nemi életet.

A hormonokról meg annyit, hogy a mennyiségük a fenti dolgok miatt és mert termelésük függ a pillanatnyi állapotától a testednek, simán képesek a már stabilan beállt ciklust is megváltoztatni, ha a testedben zajló folyamatok azt úgy kívánják meg. Aztán ott van az életkor. Sokszor van olyan is, hogy évekig nagyjából kiszámítható, aztán valami történik és ez miatt a szervezet újraállítja az egészet, ilyen ok lehet például a stressz is.

2015. jan. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert még gyerek vagy, azért!
2015. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!