Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire fáj az első alkalom...

Mennyire fáj az első alkalom és hogy lehet enyhíteni rajta?

Figyelt kérdés

Most fogok először lefeküdni a barátommal, és eléggé félek, hogy fájni fog. Nem tudom, hogy ő mennyire lesz óvatos, és azt sem, hogy ha esetleg fáj, akkor szóljak-e neki... de hallottam olyat is, hogy a szűzhártya átszakadhat pl sportolástól is, ez pontosan mit takar? Hogyan lehet elérni, hogy kevésbé fájjon az első szex, illetve mennyire fáj?

19/L



2015. jan. 18. 11:29
 1/9 A kérdező kommentje:
És egyáltalán nem lesz jó érzés nekem?
2015. jan. 18. 11:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel fiu vagyok igy nem tudom mennyire faj, de egyszer lesz az eletedben ilyen, fogd fel a fajdalmat is elmenykent :)
2015. jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tőled függ az a lényeg hogy ellazulj és ne legyél görcsös
2015. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ibcsike válasza:
én 18 éves voltam nekem egyáltalán nem fájt ! sztem attól is függ h ki mennyire érett... mondjuk arrol hallotál már hogy a szűz hártyát a tampon is nem telejesen de szakíthat rajta ! Jha és ha a pasid gyengéd semmi gond nem lesz ! ugy h nyugi :)
2015. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fájni csak a feszülés miatt fájhat, ezt úgy lehet ennyhíteni, hogy rendesen benedvesdsz, és hogy a barátod óvatos lesz..

Természetesen mond neki, hohy mi jó, mi rossz. De ha ennyire bátortalan vagy, talán halogassátok és először csak pettingeljetek, ismerjétek meg egymás testét.

Amúgy a szűzhártya igen sportolás miatt is átszakadhat, de nem az átszakadástól fáj a dolog, hanem mert még szűk vagy... És ne izguld túl!

2015. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hogy*
2015. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Szurd meg az ujjadat egy tuvel.csak ennyi 2-3 masodperc.
2015. jan. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A deflorálódást minden nő másképp éli meg, nem lenne helyes a fájdalmakat illető jóslatokba bocsátkozni. Az biztos, hogy eddig mindenki túlélte.
2015. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy lehet rajta enyhíten, hogy a másodikkal kezde. Először a barátnődet kéred meg hogy dugjon meg. Még jobb ha egymásnak veszitek el. Aztán éles helyzetben már nam kell parázni.
2015. jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!