Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem megy a szex a pasimmal?

Miért nem megy a szex a pasimmal?

Figyelt kérdés
22éves meleg srác vagyok de még nem csináltam szexet fiúval. Mikor oda került a idő hogy lesz valami nagyon felvoltunk izgulva gumi a helyén de mikor már betettem volna neki akkor csődöt mondtam, lekonyult. Lehet mert azt első volt vagy mert idegen helyen csináltam? Vagy mert nagyon izgultam?

2015. jan. 22. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
2%
Biztos megszólalt a lelkiismereted...
2015. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akkor legközelebb te leszel a passzív
2015. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Béla211 ***** válasza:
100%

Csak nyugi ez az első alkalommal természetes én is így jártam anno.

Mikor belegondolsz a dolgokba hogy mi lesz jó lesz e neki ne süljek el túl hamar meg ilyesmi akkor sajnos az ilyen meg esik.Amúgy még az is segíthet ha más pózban próbáljátok meg. pl nekem sokszor az oldalt fekve csináljuk a párrommal le lankad.Ilyenkor általában pózt váltunk mikor érzem hogy elkezd lankadni.Kutya pózban még nekem nem volt mostanában ilyen problémám.De azért ezt beszéljétek meg a pároddal is hogy nem ő miatta van.Mert biztos őt is frusztrálja a dolog.

2015. jan. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ftf1983 ***** válasza:
100%
Nem kell megijedni. Az első alkalommal ez gyakran előfordul. Ez ne tartson vissza attól, hogy megint megpróbáljátok. Amúgy nem volt kényelmetlen a gumi? Nekem volt olyan, hogy ahogy felhúztam a gumit hasonlót tapasztaltam, mint Te, aztán rájöttem, hogy azért, mert szorított a gumi és egy másik típussal nem volt ilyen gondom.
2015. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!