Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy napja veszítettem el a...

Egy napja veszítettem el a szüzességemet?

Figyelt kérdés
A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt. Tegnap feküdtünk le először (ő már nem volt szűz). Tényleg szerettem volna, de nagyon fájt. Szeretnék még próbálkozni folyamatosan, de félek, hogy megint ennyire fájni fog. A következő is ilyen fájdalmas lesz? Hogyan engedjem el magam?

2015. jan. 25. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
honnan tudjam mikor vesztetted el :D
2015. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nem egy önző vadbarommal járnál.
2015. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Óvatosan csinálta. Mondta, hogy szóljak, ha fáj.
2015. jan. 25. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Második alkalomkor már nem fog annyira fájni. csak lazulj el
2015. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attol fug..Annak ellenere,hogy fajt vegigcsinaltatok?Ugyertem teljesen betette neked vagy mikor szoltal,hogy fajt abbahagytatok meg mielott betette volna.Mert ettol fuggetlenul a kovetkezo alkalomkor is fajni fog
2015. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy tejesen be tudta-e tenni... Próbálgattuk úgy 10 percig. Aztán abbahagytuk.
2015. jan. 25. 15:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezért mondom mindig, hogy a lányoknak jobb lenne bejáratni magukat valami élethű méretű dildóval az első előtt.


Használjatok amúgy sok síkosítót.


Egyebet csináltatok már ezelőtt is, pl orál?

2015. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előtte próbálj meg ellazulni, mint ahogy azt előttem valaki tanácsolta. Pettingeljetek, ismerjétek meg egymás testét. Előtte kényeztessen téged.
2015. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!