Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés ha van az emberne...

Milyen érzés ha van az embernek barátnője?

Figyelt kérdés

Azokat szeretném kérdezni akiknek volt hosszabb ideig vagy jelenleg is van. 1-2 mondatban...

El tudnátok pl fogadni hogy soha többet nem lehet barátnőtök vagy mivel már volt/van, ezért ezt elképzelhetetlennek tartjátok?

Mennyire változott meg a hangulatotok miután összejöttetek valakivel?

Milyen szintű felelősséget éreztek az adott személy iránt? Ugyanannyit megtennétek érte mint pl a testvéreitekért vagy utódaitokért?


Nekem miért hiányzik ez a kapcsolat forma ha még nem volt benne részem?

21/f szűz


2015. jan. 27. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Aztán ha elromlik a kapcsolat, olyan szar, hogy inkább vagy egyedül.
2015. jan. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hatalmat érzel, hogy a sok kesergés után végre bemutathatsz a sok **zeráns tapló alfahímnek, hogy lám, neked is van valakid, nem ők az evolúció csúcsa.
2015. jan. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ettől most pont hogy te lettél az alfahím.

Értelmes ember nem kérkedik ezzel.

2015. jan. 27. 01:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak igaza van.


A kapcsolat elején nagyon jó. Mikor összejöttem az első barátnőmmel (Vagyishát az egyetlen, mert azóta se sikerült összejönnöm mással) úgy éreztem, hogy minden gondom eltűnt. Szinte mindig rá gondoltam és vele akartam tölteni az időt. Aztán persze ez lejjebb hagyott egy idő után.

Szinte bármit megtettem volna érte és igazából próbáltam is. Csak aztán megromlottak a dolgok. És az rossz volt, de nagyon.

Hiába törődtem bele abba, hogy ez már nem fog menni... Én akkor is szerettem. Mikor szakított velem napokig élőhalott voltam és úgy éreztem, hogy többet ilyet nem akarok átélni, mert beledöglök.


Aztán rájöttem, hogy ha emiatt a szakítás miatt magányba vonulok, akkor egy idióta vagyok. Majd csak találok egy másik lányt.


Kérdező, azért hiányzik neked egy kapcsolat, mint mindenkinek. Ez egy alapvető igény ami benne van minden emberben.

És hidd el neked is lesz benne részed, csupán próbálkozni kell. Van olyan lány akinek épp te kellesz

(Ha én találtam ilyet, akkor te is fogsz. :D )

2015. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!