Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves szűz lány vagyok,...

20 éves szűz lány vagyok, barátom sem volt még. Úgy néz ki, most alakulóban van valami egy fiúval, viszont nem tudom ő mennyire veszi komolyan az egészet. És még az is rám vár, hogy közöljem vele, szűz vagyok. Mit tanácsoltok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem mondhatom magam rondának, viszon kb. 3 évvel ezelőttig a fiúk észre sem vettek (azóta már páran igen, ők viszont nekem nem jöttek be...), szóval, az önbizalmam ez miatt is irtó kicsi :S És az egészet még az is tetézi, hogy a testemmel sem vagyok megelégedve, azaz a fiúk nem lennének (kis mellek, stb.), úgyhogy, ha arra kerülne a sor, még levetkőzni is szégyelnék egy fiú előtt, mert tuti egyből kiábrándulna belőlem... Viszont folyamatban van egy ismerkedés, és nagyon úgy néz ki, lesz is belőle valami. Kb. 1,5 éve írt rám egy fiú, hogy idézzem "nem szokott idegenekre ráírni, de én nagyon megtetszettem neki". Akkor úgy gondoltam, miért is ne, barátkozós típus vagyok, belementem az ismerkedésbe. Azóta is kb. minden nap beszélünk. Az egészben viszon az a gond, hogy én külföldi vagyok (szomszédos ország), ő meg magyarországi, és azóta sosem jött össze a dolog, hogy találkozhassuk... Időközben barátnője is lett (sőt nemrég már szakítottak is), de ettől függetlenül mindig chatteltünk. Az említett kapcsolata vége felé egyszer ittas állapotban azt írta, hogy sosem csalta meg a barátnőjét, de ha megtenné, azt csakis velem tenné... Őszintén, kicsit imponált is a dolog, viszont belegondoltam, hogy mi lesz, ha mondjuk már együtt lennénk, és az én hátam mögött is ezt mondaná egy másik lánynak... Saját bevallása szerint elég perverz, viszont, hogy megint őt idézzem, "sokoldalú", és ez igaz is, mert nagyon cuki és kedves is tud lenni :) Az az igazság, hogy pont ezzekkel a dolgokkal vett le a lábamról, mert elejében kimondottan CSAK barátnak tekintettem. De nem akármilyennek, már akkor nagyon kedveltem. Viszont sikerült elcsavarnia a fejem, és asszem elég súlyosan belezúgtam. És itt kezdődnek a gondok...

Úgy áll, hogy kb. 2-3 hét múlva találkozunk, és nagyon parázok az egésztől. Az első gond: annyira kedvelem, hogy félek, mi, ha belekezdünk valamibe, ami nem jön össze? Aztán már úgysem lenne olyan a kapcsolatunk mint eddig, azt meg egyszerűen nem bírnám ki, mert annyira kedvelem, szinte lelki társak vagyunk :(

A másik pedig: a szexuális téma nem tabu előttünk, mindeféléről beszélgettünk már, de főleg csak hülyülésből. És mivel én sem mondhatom magam prűdnek, sőt, koromnak megfelelően piszkos a fantáziám, szerintem meg van győződve róla, hogy biztos legalább pár pasival voltam már az ágyban... Nekem meg persze vannak elveim, hogy nem fogom csak úgy odadobni magam valakinek, olyannal akarom elveszíteni a szüzességem, akivel kölcsönösen szeretjük egymást... És itt jön az, hogy, HONNAN TUDHATOM, HOGY TÉNYLEG HIHETEK NEKI, ÉS NEM CSAK AZÉRT MONDJA AZT A SOK KEDVES DOLGOT, HOGY ÁGYBA CSALJON? Egyszer rá is kérdeztem, tulajdonképpen mit akar tőlem, és azt mondta ezt nyilván akkor fogja megtudni, ha végre találkozunk, de olyasmi meg se forduljon a fejemben, hogy csak kihasználni akar, olyat sosem tenne. És ezt nem is egyszer hangoztatta... Viszont akármennyire hangoztatja, hogy mennyire tetszek neki, stb., nem érzem, hogy valamit mélyebben is érezne irántam. Legalább is nem mondott olyat, ami erre utalt volna... Vagy ez a fiúknál normális? Mert én szerintem alaposan belezúgtam...

Szóval szerintetek mit tegyek? Mennyire bízhatok benne? Vagy mit tegyek, ha felizgulok (mivel irtó kanos vagyok...)? Szerintetek belemenjek? Amúgy senkivel sem feküdnék le első (vagy első egypár) találkozás után, de ugye ez más, mert nagy a távolság, nincs sok esély a gyakori találkozásokra... A másik meg, még ha szeretném is, szerintem az utolsó pillanatban totálisan blokkolnék, mert rohadtul félek az egésztől, rengeteg mindent olvastam az első alkalomról... hiába mondják, hogy csak lazán, akkor rendben lesz, nagyon parázok tőle :S És, mind ezek után amit leírtam, hogy közöljem vele, hogy szűz vagyok?

Bocsi a kisregényért, de szerintem fontosak voltak a részletek, mivel komplikált az egész, meg több kérdésem is volt :)



2015. jan. 28. 22:37
1 2
 1/19 anonim válasza:
15%
Aztak_rv_
2015. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%
Hosszú, de biztos igaz.
2015. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Csak bele-beleolvastam, de lány nem lehet kanos, és ne komplikáld már ennyire túl, találkoztok, ha kialakul a kapcsolat, nem adod magad oda az első hetekben, ennyi.
2015. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem komplikált. Bejöttök egymásnak és meg fog dugni ez 100. A többin ne görcsölj ha valami probléma adódik a GYK közössége mindig segíteni fog megoldani azt.
2015. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

Hű. :D

Hát először is találkozz vele . mindkettőtök számára ki kell,hogy derüljön,hogy akar-e valamit a másiktól. Mert sajnos neten val amennyire mindenki más mint életben.


Nem kell egyből felhozni a szexet. Ha úgy alakul,hogy összejöttök,akkor ráér elmondani neki,és ha már együtt vagytok,nem fogja zavarni,sőt. Szerintem mindenki jobban örül egy olyan lánynak, aki még nincs elhasznalva :)


Szóval ne aggódj szerintem. Majd minden alakul :) arra meg,hogy higgy-e neki.. Meg kell ismerned személyesen és úgy el tudod majd dönteni szerintem úgyis

2015. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Első tanács: ne írj ilyen sokat, mert csak a fentihez hasonló konkrét válaszok jönnek. :)


Második tanács: ezt az egészet túlkomplikálod. Még sohasem találkoztatok élőben, így ne várj tőle szerelmi vallomást.. Lányként nyilván könnyebben hajlasz a nagy érzelmekbe való bonyolódásra, de a fiúknál ez nem jellemző. Érthető okokból. (Hogyan legyen szerelmes, ha azt sem tudja, élőben hogyan hatsz rá?) Egyébkén Te se vagy az, csak szeretnél az lenni, illetve van előtted egy kép, amit Te teremtettél magadnak, és abba. Tudom, hogy most tele vagy kérdéssel meg kétellyel, de felesleges.. Vágj bele! Nagylány vagy már, el fogod tudni dönteni az adott helyzetben, mit és mikor akarod. Nem kötelezted el magad semmi felé. Lehet, hogy élőben pár perc után soha többé nem akarod látni, lehet, hogy ezentúl csak őt. Ez akkor derül ki, ha belemész. Szerintem bízhatsz benne, 1,5 éve beszélgettek..

Aztán. A szüzesség nem életforma, csak állapot. Sok embernek piszkos a fantáziája az első alkalom előtt is. Attól pedig nem kell félned.. Ha felizgulsz tőle, akkor azt fogja jelenteni, hogy Te is akarod. Onnan megy minden, mint a karikacsapás. Én is 20 évesen vesztettem el, és nem, nem fájt, nem vérzett, élveztem és azóta egyre jobban. Nem volt olyan eget rengető dolog.

Ha az ő reakciójától parázol, akkor pedig a legjobb lesz, ha előre elmondod neki azt, amit most nekünk. Így, a maga egyszerűségében. "Figyelj, én még nem voltam senkivel." Nem kell köré mese.. Mondd el az igazat. Hogy még szűz vagy, és nem akarsz semmibe belerohanni a legelején. Elég jó "teszt" lesz ez a bizalom-kérdésre, hogy erre hogyan reagál, elszalad vagy marad-e.

2015. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen koszönöm az utolsó 2 választ :) Tudom, kicsit túlkomplikálom, de mint már említettem, mindig is az volt a vágyam, hogy az első alkalom olyannal legyen, akivel igazán szeretjük egymást. És azt is tudom, hogy előbb találkozni kéne, csak kicsit félek, mert ha még nem is volt pasim, elég jól kiismertem őket, nem igazán tudok bízni bennük. De főként az utolsó kommentelőnek köszönöm, minden mondatoddal egyetértek :)

Ami meg azt illeti, hogy egy lány lehet-e kanos... nem tudtam hogy fogalmazni, de szerintem érthető mire gondoltam :D

2015. jan. 28. 23:12
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen, örülök, ha segítettem. Egyébként 21 éves vagyok, szóval még nekem se olyan régi az emlék. :)

Egyébként azt kell magadban tudatosítanod, hogy nálad is van a döntés joga. Mondhatsz nemet, de mondhatsz igent is. Akár azt is megvárhatod, míg kiderül, lesz-e szerelem.

Ilyenkor picit mindenki nyuszi.. Én is az voltam. Nekem az első alkalom azzal történt, akivel azóta is együtt vagyok. :) (És mi úgy találkoztunk először, hogy 3 hónapnyi internetes beszélgetés után kirepültem hozzá Európa nyugati partjaihoz. Együtt töltöttünk három napot, és a csókon és összebújva alváson kívül nem történt akkor még semmi. :) )

2015. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát akkor mondhatjuk azt is, hogy egy cipőben járunk :) legalább is nagyon hasonló az eset. Jól esik ilyesmit olvasni, hogy tudom, nem én vagyok az egyetlen aki így van/volt ezzel :) Ahhoz meg, hogy nálam is van a döntés joga, annyit fűznék hozzá, hogy attól félek, mi ha gyenge leszek, nem tudok ellenálni, aztán meg bánni fogom... azért is sikeredett ilyen hosszúra a kérdés, azaz a leírás, mert próbáltam tükrözni, hogy a fiú milyen, mert amennyire eddig megismertem, amiket mondott, úgy jött le, hogy eléggé kívánná a szexet... Na de ez a jövő titka, majd kiderül 3 hét múlva... :) Mégegyszer köszi amit írtál, mind ezzel megerősítetted azt, ami a tudatalattimban már úgyis ott volt :)
2015. jan. 28. 23:51
 10/19 A kérdező kommentje:
Még egy aprócska kérdés: ha ő is külföldön volt, hogyan oldottátok meg a találkákat? Milyen sűrűn, mennyi időre találkoztatok? Mert mondjuk nálam is ez is probléma... :/
2015. jan. 28. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!