Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, és még nem volt részem semmilyen szexuális jellegű élmenyben. Értem azt, hogy még magammal se játszadoztam. Most van egy barátom, akinek minden porcikáját szeretem. Tudja, hogy még szűz vagyok és azt akarja, hogy az első külöbleges legyen. Néha próbál azonban puszilgatni a hasamon lefelé, harapdálni a fülemet stb. Tudom, hogy neki a füle a gyenge pontja, arra azonnal beindul de velem kb bármit csinál nem érzem azt a begerjedést amit ő érez. Lehetséges ez azért van, mert még nem tudom , hogy mit kéne érezzek? Meg fog ez változni majd?


18/l



2015. jan. 29. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek máshol vannak az erogén zónái. Ezt nálad is ki kell tapasztalni, úgy viszont, hogy sose játszadoztál magaddal, nem lesz túl egyszerű.
2015. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen,fog ez változni. Azt írtad, minden porcikáját szereted.Mivel nem tudod még mit és hogyan,ezért hagyd, hogy a barátod bevezessen a dolgokba.


Gondolom csókolózni szoktatok,szóval csók közben nyugodtan simogasd az ő testét,a többi pedig majd jön magától.

2015. jan. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: nem az övét nem ismeri, hanem a sajátját
2015. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
és a nyak? a baratnőm attól indul be a legjobban .DD
2015. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyilván jó érzés ha a fülemet harapdálja vagy ha a nyakamat puszilgatja, de csak libabőrös leszek tőle, szexuálisan nem hoz lázba.
2015. jan. 30. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden embert más hoz lázba. Sőt, van amit az egyik ember imád, a másik meg egyenesen falra mászik tőle. Van olyan nő, aki elélvez attól, hogy a mellét szopogatják, én pl. rühellem. Ne zavarjon, hogy nem izgat fel az ami a barátodat, hanem találjátok meg az erogén zónáidat.
2015. febr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!