Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 29 éves szűz, gátlásos pasi...

29 éves szűz, gátlásos pasi vagyok. Hogyan tudnék lányokhoz közeledni "leblokkolás" nélkül?

Figyelt kérdés

Állítólag jófej vagyok, külsőmmel sincs gond, mégis, ha ismerkedésre kerül a sor, illetve azt érzem, hogy a másik fél érdeklődik irántam, "lefagyok". Zavarbajövök, nem jut eszembe semmi frappáns, keresem a szavakat, stb.


Kezdjek el önfejlesztő tanfolyamokra járni? Netes társkeresőkkel próbálkozom, általában szimpatikusnak tartanak és találkozni is akarnak velem a lányok, én meg nem merek..


2015. febr. 1. 13:06
1 2 3 4 5
 1/50 CptTomato ***** válasza:
52%
Menj el egy prostihoz... iszonyatosan önbizalom dopping ha a megfelelő lányhoz mész...
2015. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
17%
Legyél olyan,mint Hitler
2015. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 Noren1989 ***** válasza:
39%

ABS-t használj.

25/F

2015. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

A hivatásos-dolgon tényleg gondolkodtam jóideig, ismerősök elmondása alapján eléggé megváltoztatja a szüzesség elvesztése az embert, önbizalmat ad és mintha más szemmel nézné a világot.. ami visszatart, az az, hogy "nem lenne őszinte" a dolog, csak a pénzemért lenne velem a hölgy.


(arról nem is beszélve, hogy azért nem kicsit taszítana a helyzet..)

2015. febr. 1. 13:10
 5/50 anonim válasza:
44%
Én túlestem a dolgon, egy fizetős történettel. Ugyan barátnőm most sincsen, de legalább több önbizalmam van, és végre nem kell hazudoznom.
2015. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 CptTomato ***** válasza:
34%
Te tudod hogy neked mi fér bele... de ha bele gondolsz végül minden nőnek adsz pénzt ...(bocs nők nem ellenetek beszélek)
2015. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
96%
Én 28 vagyok, de pont fordított helyzetben. Rengeteget próbálkozok a lányoknál, de még egy lány sem volt, aki találkozott volna velem, mert annyira ocsmány külsőm van.
2015. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
53%
Ha jól is nézel ki,stb,nem hiszem el hogy ne lenne olyan nő aki ne lefeküdne veled.Szedd össze magad,és a tárkeresőben válassz ki egyet,és találkozz vele.El kell kezdeni valahol,egész életedben nem lehetsz nyuszi.
2015. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
Ne hangoztasd, hogy szűz vagy. Nem azért, mert baj lenne vele, csak felmerül a kérdés, miért vagy az. Sok nőt elijeszthet. Szerintem a legjobb mód, ha odamész nőkhöz valami ürüggyel és beszélgetsz velük pár szót. Könyvtároshoz pl érdeklődsz egy könyv után, boltban megkérdezed azeladót, hogy van ilyenek.
2015. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
18%

Pénzzel. Sok pénzzel. Sok-sok pénzzel és kicsikét még annál is többel

Ez a siker titka a nőknél.

2015. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!