Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megvan még a szűzhártyám?

Megvan még a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
Régebben úsztam attól elszakadhatott ? Amúgy az miért van ha a 2ujjam is benyomom nem érzek semmit?

2015. febr. 3. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nincs az biztos? Nézted már a lábtörlő alatt?
2015. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
eltévedtél a témában:d
2015. febr. 3. 18:49
 3/6 anonim válasza:
Én régen judóztam, megvan még a fülem?
2015. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs, eladtam SilkRoad-on valami miller arabnak.
2015. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak hogy ne mondhasd, hogy nem kaptál "normális" választ a kérdésedre:


Mi innen a távolból nem tudjuk ezt megmondani neked, te viszont annyi idő alatt amíg kiírtad ezt a kérdést, simán megnézhetted volna például egy tükörrel. Egyébként pedig akár megvan, akár nincs, nem lesz nagy jelentősége az életed hátralevő részében. A leírásban levő második kérdésedre pedig annyit, hogy mint ahogyan az elég egyértelműen le van írva, ne kérdezz több dolgot egy kérdésben, inkább írj ki több kérdést az oldalra.

2015. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ha két ujjadat feldugdosod, akkor jó h nincs meg :P

mert az csak akkor megy el, ha vmi nagyot beraksz (nem tampon, de a 2 ujj az már...)

2015. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!