Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudnék benedvesedni?

Hogyan tudnék benedvesedni?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, a barátommal mostanában tervezünk lefeküdni. Szokott ujjazni, de mindig azt mondja, hogy túl száraz vagyok, sokszor síkosítót kell használni, és még így is max. két ujja megy be. És ez neki nagyon rosszul esik, mert azt hiszi, hogy nem találom őt vonzónak, pedig de, élvezem amit csinál, én úgy érzem, hogy fel is izgulok, de ő azt mondja, hogy nem eléggé. Hogy tudnék jobban benedvesedni?

2015. febr. 4. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
ez a baj... neki akarsz megfelelni nem magaddal foglalkozzol hogy neked mi jó.. szard le a pasid és ha valami nem tetszik ne engedd neki, lazulj el. dőlni fog a lé
2015. febr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy pedig a sors nem akarja hogy vele feküdj le :D mert lehet h csak azt akarja
2015. febr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Nem csak megdugni akar, ez biztos. Pont az zavarja, hogy szerinte én nem élvezem eléggé az előjátékot, és biztos béna.
2015. febr. 4. 00:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor mond neki, hogy igazat mondasz, ne ezen parázzon, hanem folytassa. Ne legyenek ilyen meg olyan elvárásai, hogy neked hogy kéne benedvesedeni. Te így nedvesedsz, kész. Egyéni adottság.
2015. febr. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolj pár millió forintra vagy egy fekete BMW-re
2015. febr. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fürdéssel
2015. febr. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem meg nem allt az elso honapban... Egyszeruen kell egy bizalom. Am. Nem az ujjazastol fogsz benedvesedni. Hanem attol h mennyire bizol benne. Szereted ot. Es h fel tud e izgatni. Egy tipp. Probalkozzatok addig a csokolozassal. Simogatassal. Puszilgatassan/nyalogatassan az erogen zonakon. Anelkul h ahoz hozza erne. Amig mar nem birod ki.

En tegnap 45 percig izgattam igy a baratnőmet... Mar nem birta ficergessel. Es tiszta viz is volt a bugyia...

Szoval. Csak ido kerdese es az leszel.


18/f

2015. febr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szóval kb. két lehetőség van. Vagy 4. vagy a 7. válasz illik rátok. Mi nem nagyon tudjuk eldönteni - szerintem.
2015. máj. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!