Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az normális dolog, hogy egy...

Az normális dolog, hogy egy 25 éves szűz férfit nem is annyira a szex hiánya zavarja, hanem sokkal inkább az, hogy még nem volt komoly párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Engem valahogy nem zavar az, hogy még szűz vagyok ilyen idős koromra. De az, hogy még nem volt barátnőm az szinte minden napomat megkeseríti. Egyszerűen rosszul esik látnom, hogy vannak akik már fiatalon rátalálnak egymásra és boldogok. Szörnyű, de elismerem, az ilyen emberekre már csak hogy nem irigy szemmel tekintek. És ezt k.b...ottul szánalmasnak találom magamban. Voltaképp nem is tudok emiatt normális emberként tekinteni.

2015. febr. 4. 06:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
kiegészítés: tekinteni magamra. (Bocsi. Korán van.)
2015. febr. 4. 06:05
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az hiányzik, hogy valakit szerethessek és viszont szeressen. 18/F
2015. febr. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
Igen, normális. Ha ismernél magadon kívül más embereket is, akkor tudnád, hogy nem szexéhes állat mindenki.
2015. febr. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

#2 leirta az erzeseim

17f

2015. febr. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
#4 Nincs mit! :D
2015. febr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"Nekem csak az hiányzik, hogy valakit szerethessek és viszont szeressen."


Szerintem ez az a dolog, amire valamilyen szinten minden ember vágyik. Rendelkezzen az akármilyen külső, vagy belső tulajdonságokkal. Csak van amikor az a szeretet viszonzatlan marad. :/


"Igen, normális. Ha ismernél magadon kívül más embereket is, akkor tudnád, hogy nem szexéhes állat mindenki."


Ismerek másokat is hidd el. Nem hinném, hogy "szexéhes állat" lenne, akit ilyen korban érdekel a szex. De egyszerűen furcsállom magamon, hogy annyira nem is érdekel ez a dolog. Szinte egyáltalán nem foglalkoztat. Csak néha gondolok rá. És erre voltam kíváncsi, hogy ez vajon mennyire lehet normális dolog.

2015. febr. 4. 09:22
 7/18 Barka Pali válasza:
Ha hiszed ha nem, mintha rólam írtál volna a kérdésedben... ugyan így állok én is csak 3 évvel fiatalabb vagyok Nálad. Dettó
2015. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
velemenyem szerint,ezzel semmi problema nincs, te az a tipusu ember vagy aki az erzelmi resze felol kozelited meg akar a szexualitast akar a parkapcsolatot. te is csodalatos ember vagy, es teged is meg fog talalni az aki ertekelni fogja benned ezt a tulajdonsagot :)
2015. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8-as. Köszönöm. Ez igazán jól esett.


Csak az a baj velem, hogy alapból gátlásos vagyok. Tehát még az ismerkedés sem megy valami jól nekem. Egyszerűen a torkomon akadnak a szavak, ha meglátok egy lányt. Tudom, ez ciki. De próbálok tenni ellene.

2015. febr. 4. 16:31
 10/18 anonim ***** válasza:

persze hogy természetes,

igazából azt se tudod, hogy pontosan minek kéne hiányozzon

és tökre igaz egy számnak ez a sora

"a szexben az ölelés a legjobb"

szóval próbáld legyőzni a gátlásaid, próbálkozni ismerkedni

és ha meglesz a lány tuti hogy szexre is vágyni fogsz :)

2015. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!