Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Velem lehet a baj?

Boyka6969 kérdése:

Velem lehet a baj?

Figyelt kérdés
tobb mint egy eve vagyok a baratnommel es neki is en voltam az elso es meg nekem is o szoval mind 2onkek elso volt na es elsonek eloszor nagyon fajt neki azt mondta de utanna jobb bolt neki de nem lett orgazmusa pedig aztmondta h nagyon bjo volt neki utanna par oraval utanna megin volt es akkoris ugyan ez szerintem nem mentem el hamar nagyon mert kb45-60 perc volt. valoszinu hogy azert mert gumiba volt es en nem nagyon erzem magam benne jol es kicsit ossze megyek, vagy azert merz kicsi vagyok neki ? 16,5cm vagyok . de nem hiszem h elsore kicsi neki. vagy ez csak kesobb lesz h o is elvezni fog? 3x nemreg akkor az volt a gond hogy mikor lefekudtunk kozbe elmullt a nedvesedese ... mi lehet a baj? en nem tudom ... :( bocsi a helyesiras miatt nem jo a billentyum

2015. febr. 9. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, veled van a baj, még pedig az hogy ba*ol a helyesírásodra és így nekem nincs kedvem végigolvasni ezt a förmedvényt.

Boyka az tipikus olyan gizda név, ilyen 30 kg-os, rózsafüzéres, összevissza feszengő "én vagyok a halhatatlan, sérthetetlen" típusú emberkék szokták használni.

Valaki más biztosan segít majd a problémádon.

2015. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem jó a billentyűd, hát persze :D

Tudod kit nézz hülyének milyen érdekes ha egy helyre tudtál vesszőt rakni, akkor tudnál a többi helyre is, a gond az hogy teszel rá magasról, vagy pedig fogalmad sincs a magyar helyesírás szabályairól.Milyen érdekes, nagybetűt is tudtad használni, de azt is csak egyszer.

Úgyhogy mégegyszer mondom, a kedves felmenőidet nézzed hülyének!

2015. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt végigolvasni...


A lényeg, hogy nekem elsőre stimmelt minden a barátommal, nagyon jó volt, de igen a lányok többsége nem biztos, hogy elsőre el tud menni, várni kell rá pár alkalmat.

Az, hogy a nedvessége "eltűnt", az nem azt jelenti, hogy vége, hogy nem akar, hanem akkor síkosítóval vagy nyállal pótolni kell azt.


Itt leginkább az érzelmek a fontosak, hogy miként viszonyulsz hozzá az ágyban. Csókolgasd közben a nyakát, az arcát, mert a szerelmes gesztusok egyre inkább az orgazmus felé vezetik a nőket.

Előtte kényeztesd egy kicsit a nyelveddel, és ha úgy jó, akkor szex közben is izgathatod(ja) a csiklóját.


Vitted már el kézzel, szájjal?

Ha nem, lehet először ezeken kéne "túllendülni", a későbbi sikeresebb beindítás kedvééért.

Csak ügyesen, semmi nem oda figyelés.

2015. febr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!