Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért lehet fontos egy fiúnak...

Miért lehet fontos egy fiúnak hogy ő legyen az első egy lánynak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Nem akarok hülye kérdésekkel fárasztani senkit sem, de már ezen gondolkozom egy jó ideje. Ugyanis van egy fiú akivel nagyon jóban vagyunk, de mesze lakik, így nem találkozunk. Viszont megbeszéltük hogy nyáron jön hozzám nyaralni egy hetet. Tudja, hogy szűz vagyok és egyik nap említette hogy ő nagyon szeretne az első lenni nekem.

Mindketten mondtuk már a másiknak, hogy tetszünk egymásnak és ha nem lenne a távolság, akkor valami komolyabb is lehetne barátságnál, szóval nem meglepő, hogy számára a szex sem kizárt, viszont nekem furcsa hogy így megemlíti, mert nem csak egyszer hanem többször is említette hogy szeretné.

Csak tudnám, miért, mivel a szűz lányokkal elég sok a macera, gondolok itt a vérre meg az óvatosságra meg az esetleges bénázásokra.

Ezen gondolkozom már egy jó ideje. Természetesen, Ő nekem se közömbös, sőt. De szerintem lehet hogy meggondolatlanság lenne, mivel egy hét után úgyis megy haza. És nagyon szeretem természetesen, de félek hogy esetleg csak kihasználni akarja az alkalmat.

Mi a véleményetek? Meg úgy általánosságban, ez nem inkább macerás egy fiúnak?



2015. febr. 11. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak a kérdést olvastam el. Evolúciós ok. Ha ő az első, biztos szűz vagy és övé lesz a gyerek jó eséllyel.
2015. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert az elsőt ,nem lehet elfelejteni
2015. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hat en ugy gondolkozok h ha talalok egy lanyt akkor elsok legyunk egymasnak :)

Hihetetlen jo erzes lenne, lehet h o is azt gondolja h tenyleg mivel elso lesz neked h soha ne felejtsd el :)

2015. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy az alkalmat akarja kihasználni neked meg lehetne eszed hogy olyannak add akit tényleg szeretsz mert ez hatalmas ajándék és csak egyszer adhatod oda
2015. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelentesz neki, csupán egy trófea lennél számára, egy lány, akinek ő vehette el a szüzességét. Én a helyedben messziről elkerülném őt és a hozzá hasonlókat is, akiket nem az én személyem érdekel, hanem a szüzességem. Szánalmas.
2015. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Van akinek van ilyen szüzesség fétise és van akinek nem.

Elsősorban birtoklás, és elsőbbség érzése, kiváltságosnak érzi magát attól, hogy megkaphat olyasmit amit még senki, és egyfajta magában felállított (rang)sorban első lehet valamiben.

Lehet igazság evolúciós okban is ahogy írta már valaki, de erről nem emlékszem, hogy olvastam volna, szóval akár igaz is lehet.

Én mindenesetre úgy gondolom, hogy aki ezen lovagol az gyaníthatóan másban nem kapja meg azt az elismerést és pozitiv visszajelzést, amelyre vágyik, és valamiben szeretne első lenni. Gondolok itt elsősorban a saját férfiképének a rejtett gyengeségére, önbizalmára.

De az is lehet, hogy a bakancslistáján ott van, mert még nem volt szűz lány és most elérhető közelségbe került egy.


A szűz lány egy fiúnak ha tényleg a lehető legjobban akarja csinálni igen, macerás. De ez bármelyik fiúra igaz aki jól akarja. Meggondolatlanság? Lehet, ezt neked kell eldönteni, nyilván máshogy látom harmincas férfiként, mint fiatal szűz lányként :D Én személy szerint úgy tartom, hogy a szüzesség egy átmeneti állapot ami egészséges esetben előbb utóbb úgy is megfog szűnni. Lebecsülni ostobaság, de nagyobb feneket keríteni neki mint ami szintén az :)

Én amondó vagyok, hogy döntsd el szexelni akarsz vele, és legyél tisztában azzal, hogy 1. lehet nem lesz jó neked 2. egyszeri alkalomra számíts, only sex.

Na most ahhoz, hogy tényleg legyen értelem is, belépni a konkrét nemi élet világába nem egy "jujj véreztem egyet és kicsit fájt ez minden" élmény kéne neked, hanem mondjuk egy több alkalmas és igen ügyes srác akiben tényleg meg is bízhatsz ilyen téren. :))))


Logikusan végig gondolva akkor már jobban jársz egy baráttal akit évek óta ismersz, mint egy "talán sosem látom többet ki tudja mit tud az ágyban" akárkivel.


Remélem segítettem végig gondolni ;)

2015. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

#6 köszönöm hogy így kifejtetted :)

Többen gondolkodnak úgy mint én, ez részben meglepett. De akkor azt hiszem elég egyértelműek a szándékai, hiszen nem csak én látom így :)

2015. febr. 11. 18:13
 8/8 anonim ***** válasza:

1)PUNCI az punci. A szüzek ráadásul szűkek

2) Dicsőség hogy megdugott egy szüzet.

2015. febr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!