Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lányokat miért érdeklik...

A lányokat miért érdeklik jobban a tapasztaltabb férfiak?

Figyelt kérdés
Egy kevés tapasztalattal rendelkező fiút meg általában kikosaraznak. Egy férfi persze előnyként nézi a szűz lányokat, mert pl. jó a tudat, hogy elötte még nem nyúlt hozzá senki sem. Ezt a dolgot miért nem tudják értékelni a lányok?

2015. febr. 12. 06:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én pont az ellentéte vagyok. több esélyt adok egy tapasztalatlannak mint aki már több lánnyal lefeküdt vagy csak sok kapcsolata volt.
2015. febr. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A nők szeretik ha tudja a férfi, hogyan kell hozzajuk érni.

Szerintem nem feltétlen igaz az sem, hogy a férfiak szeretik a szűz lányokat.

2015. febr. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Lánya válogatja, mert általában a gyengédebbik nem a megértőbb is. Egy tapasztalatlan fiúcskát még türelemmel tanítani kell, elnézni neki, hogy eleinte még bénázik, nem tudja hogyan figyeljen a lány igényeire.


Egy tapasztaltabb férfi már jól ismeri a saját testének a reakcióit, és megengedheti magának, hogy teljességében a nőre koncentráljon. Így a nő maradéktalanul élvezheti a kényeztetést. Mindent megkap a férfitől, amire vágyik, és szabadabb hogy különleges vágyait is kikommunikálja, mert egy tapasztalt férfi ezeket is jobban megérti, és segít neki átélnie.

2015. febr. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%

De fel b... agyilag! Na az olyan játszon magával élete végéig aki úgy gondolkodik, hogy nem járt előtte még senki a csajban!

A barátom figyelmes, udvarol és az együttlét után is kényeztet. (42)

Amúgy tartsuk már tiszteletben, hogy kinek ki a választása!

17/l

2015. febr. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Engem pont hidegen hagy hogy tapasztalatlan-e a fiú ha szeretem. Mert eleinte úgy voltam vele én is, hogy féltem ezért szerettem volna tapasztaltabb barátot. De aztán Rájöttem hogy nem fogok felni az elsőnél sem semmitől ha tudom hogy mellettem van. Mert tudom, hogy Sosem tenne olyat ami nekem rossz.
2015. febr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
4-es, te aztán nagyon tudhatod. A 42 éves faszid miért téged választott?
2015. febr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
A médiából csak úgy ömlik a feminizmus. Hogy a nőknek alanyi jogon jár ezer egy dolog, például az is, hogy még a szürke kisegér csajoknak is adonisz testű, sármos, és természetesen tapasztalt kanja legyen. És mára a legtöbb nő ezt el is hiszi...
2015. febr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet, azoknak nagyobb lelkük is van.
2015. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8-as válaszoló!

Mégis mit értesz azon, hogy nekik nagyobb lelkük van? A tapasztaltabbak gyakran képtelenek huzamosabb ideig megmaradni egy valaki mellett. Az ilyenek gyakrabban lépnek félre, mint az olyanok akiknek a párjuk nekik az első. Pontosan azért, mert aki odáig eljut, hogy végre legyen valakije aki nem utasítja el az azért jobban megbecsüli azt az illetőt legyen az akár fiú vagy lány. Szemben egy olyannal aki meg szinte “bárkit“ megkaphat, mert az olyanok tisztában vannak vele, hogy könnyen létesíthetnek egy újjabb kapcsolatot.

2015. febr. 13. 12:50
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, összekevered a szezont a fazonnal. A lányok nem azért engednek a tapasztalt férfi rohamának, mert hogy "jaj, de jó, lesz végre egy tapasztalt fiúm"

Lótüdőt! Egyszerűen arról van szó, hogy a tapasztalt fiú úgy lett tapasztalt fiú, hogy nem jelent neki gondot az ismerkedés. Tud a nők nyelvén, tudja, mikor hogyan kell viselkedni, hogy olvadjon a bugyi. Mire a csaj rádöbben, hogy tapasztalt fiúval hozta össze a rossz sorsa, már belegabalyodott annyira, hogy nem egykönnyen táncol vissza.

2015. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!