Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ma próbálkoztunk a barátnőmmel...

Ma próbálkoztunk a barátnőmmel, de nem jött össze. (? )

Figyelt kérdés
Mindketten szüzek vagyunk, ez lett volna az első, de izgultam, mert tudtam, hogy neki úgysem lesz jó.. ezért felállni sem bírtam, kb félig felálltam, felhúztam az óvszert, és még jobban lelankadt, ez ilyenkor baj? mert én ezen felbasztam magam és inkább hagytuk az egészet.

2015. febr. 12. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Csak az,hogy stresszeltel.

Legközelebb csak nyugodtan

2015. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
"tudtam, hogy neki úgysem lesz jó..." Akkor mégis minek akartátok csinálni? Ilyen idióta hozzáállással teljesen felesleges a szexeléssel foglalkoznod.
2015. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Gyökér!
2015. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És az, hogy lelankadok félig gumiban az gáz? vagy úgy is belehet tenni?
2015. febr. 12. 18:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Elvileg megtörténhet, hogy így is be tudod tenni, de szűz lányba biztosan nem.
2015. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem lankadt le teljesen, hanem megpuhult, és nem volt teljesen merev.. Egyébként, nem azért mondtam, hogy tudtam, hogy szar lesz, csak na,, nem akarom azt, hogy én élvezzem ő meg ne... Egyébként a lány nagyon nedves volt. azzal nincs gond..
2015. febr. 12. 18:38
 7/12 anonim ***** válasza:

Az óvszert csak teljesen merev péniszre szabad feltenni. Olvasd el a mellékelt használatit. Ezzel ne nagyon légy hanyag mert komoly következményei lehetnek.


Amúgy meg próbáld meg elterelni a gondolataidat arról, hogy nem leszel elég jó neki. Próbálj meg lehiggadni, ne idegeskedj. Előtte próbáljatok meg néhányszor pettingelni. Állítólag az működik.

2015. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó, de mire felhúzom a teljesen merev péniszre kb addigra is lelankad egy picit..
2015. febr. 12. 19:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok egyébként?
2015. febr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velünk is régen barátommal. Akárhányszor felhúzta lelankadt neki.
2015. febr. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!