Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki 17 évesen szűznek lenni?

Ciki 17 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem tervezem elveszteni, csak sokat gondolkoztam róla, hogyha megismerek egy srácot és elmondom neki, hogy szűz vagyok akkor kinevet és ennek az esély annál jobban nő minél több idő telik el. Mit gondoltok erről?

2015. febr. 13. 02:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Cikibb, h fent vagy éjjel fél 3 kor.
2015. febr. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mégis miért? Nekem nincsen sulim ma.
2015. febr. 13. 02:46
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Érzed, az iróniát?
2015. febr. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mar rengeteg hasonlo kerdest feltettek mar.


Miert lenne ciki?

Nincs torvenybe irva, hogy ekkor meg ekkor kell elvesziteni, csokolozni es tarsai.


Az sokkal cikibb es gaz, hogyha valaki fuvel-faval kavar.

Ha teszem azt 25 evesen veszitened el, akkor sem lenne gaz. Most csak mondtam valamit. Kit erdekel masok velemenye, ne erdekeljen.

Ha valaki igazan szeretni fog, elfogad ugy ahogy vagy es ha nem voltal senkivel azt is.

Jobban becsulik szerintem az olyan lanyokat, akik nem adjak oda hamar magukat.


22/L

2015. febr. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ha szűz vagy, és kineset ne is állj szóba többet azzal a fiuval. k...nak lenni cikibb.
2015. febr. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Don't worry sweetheart.


Nyugi, egyáltalán nem az. Majd ráérsz emiatt aggódni 30 körül. 17 évesen és különösen egy lány esetében ez még aranyosnak is számít. Ezen ne görcsölj.

2015. febr. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

hát hidd el szívesebben halljuk azt egy lányról, hogy szűz mint, hogy a volt szex partnerei száma 3 jegyű legyen :D

vagy, hogy túl van már 1 vetélésen...vagy épp terhes valakitől...

szóval vannak 1000x rosszabb lehetőségek, ez még egy elég jó :)

az a ciki ha valaki emiatt gúnyol...mondjuk aki több faxt fogott mint kilincset az majd 30 évesen ott sír, hogy a világ r1b4nc4 helyett lehetett volna normális lány is és akkor nem lenne egyedül...


21F

2015. febr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 PearlDiver ***** válasza:
100%
Szeretnél olyan sráccal járni, aki kineveti a szűz lányokat?
2015. febr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Normális fiú nem fog kinevetni emiatt. Ez teljesen normális dolog. Egy lánynál az ilyesmit tisztelik, megbecsülik. Sokan vannak akik szeretnének legalább egyszer együtt lenni egy szűz lánnyal. 25/F
2015. febr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
0%
Nem gaz de ne huzd sokaig.
2015. febr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!