Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Véleményeket és esetleg tapasztalatot szeretnék kérni tőletek.

Mit gondoltok milyen hatással lesz valakire ha egy prostival veszti el a szüzességét?

Milyen hatással lehet a későbbi szexuális életére?

Úgy értem, hogy nem szerelemből vagy egy olyannal vesztette el akihez vonzódik, hanem egy vadidegennel.

Ti hogyan fogadnátok ha kiderülne, hogy a párotok egy prostival vesztette el szüzességét?

Őszinte válaszokat kérnék.



2015. febr. 14. 23:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ne mondd el neki

Ennyi

2015. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ne mondd el a nőknek és kész.
2015. febr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én egyéjszakás kalandban vesztettem el...Én voltam emiatt a menő akkoriban,mára már bánom
2015. febr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Az addig rendben van, hogy nem mondom el nekik, de itt inkább magamról van szó, hogy mi változna, ha egy prostival veszteném el.

Amit a #3 is írt, hogy később megbánnám.

Nem amiatt kapnék puncit ami vagyok, hanem csak a pénzem miatt.

2015. febr. 14. 23:12
 5/22 anonim ***** válasza:
Én csak azért mennék prostihoz,mert egyenlőre még nem tudom elképzelni magam egy párkapcsolatban,de a szexet és az erotikát kívánnám.Ráadásul olyan lánnyal lennék,aki tetszik is(szerencsére a mai szexre kapható lányok közt nagyon sok gyönyörű lány van).Mondjuk az kicsit rontana az összképen hogy használt,de valamit valamiért.Ez egy olyan dolog,amit nem tudok ajánlani, de elítélni sem,mint ahogy van pozitív és negatív oldala is.
2015. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Kérdező,én nem fizettem érte,gólya házibuli volt (gimi).Tehát magamért kaptam meg,de sokkal jobban örülnék így visszagondolva,ha szerelem övezte volna.
2015. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy lenne pozitív és negatív oldala, de a negatívtól tartok.

Biztos magabiztosabb lennék, de ahogy #6 is írta, én is bánnám, hogy nem szerelem övezte volna.

Ja és nem vagyok már valami fiatal, húszas éveim végét járom.

Kezd egyre jobban frusztrálni ez a dolog, hogy szűz vagyok.

2015. febr. 14. 23:20
 8/22 anonim ***** válasza:
61%

Baromság... túl sokat gondolkodsz. Nem kell ezen pörögni, menj el és kész. Legalább ebben legyen a tököd a helyén :D


Legjobb esetben szexelsz egyet, és legalább nem nulláról indulsz azzal a csajjal akit igazán szeretsz.


Én a szüzességem miatt buktam el a legutóbbi kapcsolatomat egy gyönyörű lánnyal. Azóta is rettenetesen bánom, hogy előtte nem mentem el legalább prostihoz. Lelki és önbizalmi béklyó is a szüzesség. Ne gondolkozz annyit, mert béklyóként csak visszatart egy idő után...

2015. febr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

A szerelemre meg nem szabad várni... Túl sokat gondolunk róla. Nem a filmekből kell venni a szerelemre várást, mert az hamar elmúlik. Pusztán biokémia az egész, hormonok és idegi jelek túlműködése, előbb utóbb elmúlik, és marad a társ és a szeretet fogalma jobb esetben.


Nem szabad erre várni, mert csak megy az ember felett az idő... én pont a szerelmet buktam el a szüzességem miatt, szóval álljon itt egy elrettentő példa is.

2015. febr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszi #8,9

Valahol igazad lehet.

Sokszor rontottam már el azzal, hogy szűz vagyok és nem mertem emiatt kezdeményezni egy nekem tetsző lánynál, mert állandóan azon kattogtam, hogy mit fog gondolni rólam, hogy húszon éves koromra szűz vagyok.

Mert azért ott tart a világ, hogy aki 20 év felett szűz az olyan mintha leprás lenne.

A másik, hogy talán hamar elmennék és azért a pár másodpercért kiadni több ezer forintot azért kicsit sok és tapasztalat sem lenne belőle túl sok.

2015. febr. 14. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!