Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fitymaszűkület okozhat gondot...

Fitymaszűkület okozhat gondot szexualitás terén?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok,és nemrég tudtam meg,hogy a barátom még szűz,ráadásul a fent említett problémával él együtt. Mivel még én is szűz vagyok,elég erős nyomás nehezedett rám. Ilykor én mit tehetek? Bánjak vele finoman,és reménykedjek h nem leszek túl szűk,és ezzel nem okozok neki fájdalmat? Nagyon aggódom,mert ő kellemetlennek tartja az erről való csevegést,így erőltetni sem akarom,és ilyen helyzetben még nem voltam. Adnátok pár tippet,vagy választ arra,hogy befolyásolja-e a szexuális életet?

2015. febr. 15. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
csak azt okozhat
2015. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Bánj vele finomabban, de általában nincs gond vele..
2015. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt. Menjetek orvoshoz, jobb lesz. :) Ha szeretnétek élvezni egymást. :)
2015. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Komplikato ***** válasza:
Nyilván, különben nem foglalkoznának vele jó esetben már csecsemő korban. És nem lenne szüksége sok férfinak kis műtétre azon esetekben amikor ezt elhanyagolták gyerekkorukban a szülők vagy a doki.
2015. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Menyire szűk?

Alap állapotban fel tudja húzni, vagy akkor sem?

2015. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát,nekem eddig csak egyszer volt a kezemben,akkor is nadrágban,szóval nem láttam,de így nem éreztem h más lenne,mint egy normális f*rok. ha nem mondja,nekem fel sem tűnik. szóval szerintem nincs akkora baj
2015. febr. 15. 21:14
 7/14 anonim ***** válasza:
szia ez nem olyan betegség hogy meg gyógyul ! ha nem megy orvoshoz sose tud majd normálisan sexelni irány a doki
2015. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi baj is lehet? Ha alaphelyzetben sem tudja felhúzni akkor nem tudja tisztítani. Vagyis akár milyen fertőzést össze szedhet.

Ha tudja rendesen mosni és csak mereven nem megy fel akkor szex közben okozhat gondot.

2015. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

gondolom abból következtettél szűkületre mert túlérzékeny a makkja és/vagy hátrahúzása fájt.

nem tartozik ide teljesen, de meg kell jegyeznem hogy ez nem feltétlenül szűkület (bár az a legvalószínűbb). ugyanezek a tünetek igazak rövid fitymafék esetén is.


sajnos el kell mennie orvoshoz, megértem hogy tart tőle de jobb nem halogatni, én tudom mert átéltem ezt másfél éve, tudom miről beszélek.


egyébként nem tudom tabit szedsz e, kotonban tökéletesen fogtok tudni dugni (az óvszer síkossága miatt nem fog fájni neki) de koton nélkül esélytelen (tudom, próbáltam :D) és ha kézzel/szájjal csinálod neki az is inkább fájdalmas lesz.


ha van még kérdés írhatsz privátot is, másfél éve műtöttek engem szóval képben vagyok és sorstársamnak kezelem a srácot, segítenék szívesen :D


22f

2015. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Menjen el egy urológushoz. Nem szégyen ez. És egyáltalán nem biztos, hogy a szülei hanyagok voltak vele. Ez kialakulhat akárhány évesen is.

Amúgy meg a közelmúltban olvastam róla ijesztő dolgokat, hogy pl. felrepedhet a bőr. Nehezen elállítható vérzéssel övezve. Nem hiszem, hogy annyira emlékezetesre szeretnétek az első alkalmat, hogy ügyelet legyen a vége.

2015. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!