Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Két napja veszítettem el a...

Két napja veszítettem el a szüzességemet, és egy ideig semmi baj nem volt de egy fél napja veszettül fáj a hüvelyem bejárata és az alhasam. Ez normális? És mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

2015. febr. 16. 05:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag csíp, annyira fáj hogy aludni se bírok tőle.
2015. febr. 16. 05:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg az elveszteskor kaptal valami mast a kedves partnertol. Irany a doki, a partnerednek is kerj gombaolot es le ne fekudj vele amig nem szedi be, mert hiaba mondja a nagyokos, hogy "neki mi baja" mert altalaban a pasik csak hordozok tunetmentesek es csak ujra megfertoz. Ne varj sokag, mert ha mar ilyen tunetek vannak az gaz.
2015. febr. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi a hulye tableten nem tudom kikapcsolni az autokorrektet. "Nincs semmi baja".
2015. febr. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 qp_andrás_qp=D válasza:
Használtatok gumióvszert?
2015. febr. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen.
2015. febr. 16. 06:57
 6/9 A kérdező kommentje:
Teljesen olyan, mint ha felfáztam volna, és aznap volt is rá lehetőségem. Lehet h csak erről van szó, mivel használtunk óvszert?
2015. febr. 16. 07:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Gumi nélkül be se dugta? Nyalt is? Ez lényeges, mert a tüneteid megegyeznek a klamídia fertőzés tüneteivel. Ezek 3 napon belül jelentkeznek. Irány a doki, ő vesz mintát, esteleg azonnal ír fel antibiotikumot. Egy hét alatt elmúlik, de a pasinak is szedni kell.
2015. febr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem nyalt és nem dugta be gumi nélkül.
2015. febr. 16. 09:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, tüneted már van, úgyhogy irány a doki, vedd komolyan, ha nem kezelteted magad akkor nagyon csúnya szövődmények lehetnek. És ne felejts kérni a pasinak is gyógyszert.


Amúgy lehet, hogy amikor felhúzta a gumit magára hozzáért a kezével a farkához, és onnan került át rád a fertőzés. Egy kis előváladék hozzáért az újjához, majd ő simogatott azzal a kezével, és máris megvan a probléma.

2015. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!