Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz, ha 23 évesen,...

Nagyon gáz, ha 23 évesen, férfi létemre még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy csúnya gyerek,sőt,mondhatni egész mucsó-macsó vagyok,kisportolt testtel,sokak véleménye szerint megnyerő humorral.Effektíve egy igazi főnyeremény.

De.Itt vagyok 22 esztendős ivarérett férfi,és még mindig nem tudtam senki málnásába bezavarni a macimat.A haveri társaságból és a suliból kb. már az összes csajjal kavartam,de egyikkel sem került sor az aktusra,és hozzáteszem,nem bányarémekkel volt dolgom.Nem fényezni akarom magam,de eddig amelyik csajtól akartam valamit,mindegyiknél kölcsönös volt az érdeklődés,de valahogy sosem jutottunk el prütykölésig,és valami mindig a "kapcsolatunk" közé állt.De mivel már majdnem minden csajjal kavartam,szerintem a haverjaim is azt hiszik,hogy nagy kandisznó vagyok,és mikor megkérdik kikkel voltam eddig,mindig azt mondom,hogy nem publikus,mert tiltott szerelem volt mindegyik. De most már ott tartok,hogy vagy elmegyek koorv@zni,vagy magamra rántok valami korlátolt külső adottságokkal rendelkező acconykát. Lassan már mindegy,csak legyen lyuka,és ha lehet,ne Janinak,vagy Bélának hívják.

Egyszer csak megtörik a jég.


Kérdés:ez nagyon iszonyat mód,gigantikus mértékbe cink,vagy csak úgy enyhén gáz?


2015. febr. 23. 11:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valami sz.r mégis van veled ha ha ezek ellenére se jött össze.
2015. febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 megadeth18 ***** válasza:
Nem gáz. De ha csak arra mész hogy bedugd a nudlit a lyukba, akkor az viszont nagyon gáz. Keress egy normális nőt, akivel együtt élsz, és ha tényleg szerelmesek vagytok egymásba, akkor majd sor kerül a dologra. De ha a csak a punci érdekel, nem a nő, akkor meg nem vagy férfi, csak egy éretlen kisfiú.
2015. febr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok Jani,se Bèla.


Üdv:Feri

2015. febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem!Ez mindenkinek a magánügye.Ettől nem lesz valaki rossz vagy jó ember.
2015. febr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem 23 évesen az se cink,ha csak szexelni akarok.Szerintem ez tök normális,hogy nem akarok már most négy gyerekes családapa lenni :D
2015. febr. 23. 11:48
 6/15 anonim ***** válasza:
Ahogy tele lehetsz abbol egybol tizes ikrek lesznek. :)
2015. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ne bántódj meg,de nem vagy még férfi,csak fiú, - olcsó szleng szöveggel,cseppnyi nárcisztikus beütéssel. El kell mondjam,hogy a nők többsége érző,hús vér ember,nem csak egy tátongó lyuk amire úgy áhítozol.

Szexshopban kapható az a felfújható,fajta több haj és szemszínnel,jelenlegi állapotodban ezt ajánlanám neked.

Amíg nincsenek érzelmeid,egy lány,nő iránt ne akarj vele szexelni,csak azért,hogy elmondhasd,te is jártál egy LYUKBAN. (Ha jársz valakivel és megszereted,attól még nem kell családapának lenni.) Nem az az iszonyat,hogy szűz vagy,hanem,hogy nem gondolkozol húszon éves szinten.

2015. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát,jó,szerintem egy huszonévesnél belefér az ilyen gondolkodásmód.Szerintem abba nincs semmi,hogy kapcsolatot nem akarok,de kufircolni egy jót,azt igen.De ugye legtöbb esetbe egyik nincs meg a másik nélkül.
2015. febr. 23. 12:52
 9/15 anonim válasza:

Érdekes a stílus ahogy írsz, ha így is beszélsz, akkor gondolom senki sem vesz komolyan.Lehet, hogy a lányok nem értékelik ezeket a bemondásokat.

De! ettől eltekintve van több olyan fiú az ismerettségi körömben, akik ennyi idősek mint Te és egy kapcsolatuk se volt. Pedig értelmes, helyes fiúk.

2015. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Értékelni értékelik,de lehet,hogy tényleg nem vesznek komolyan.Pedig komoly pali vagyok! :D
2015. febr. 23. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!