Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Apró praktikák, tanácsok egy...

Apró praktikák, tanácsok egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Elmúltam már 18 éves (még a nyáron) és a barátom 22. Aranyos történetünk van minden, akár egy filmbe is lehetne, de tényleg. Már egy ideje érzem, hogy leszeretnék vele feküdni.Én szűz vagyok vele ellentétben, és nem akart semmit erőltetni, így addig szóba se került a dolog annyira, mint ma, mikor elmondtam, hogy szeretném vele. Teljesen jogos indokkal kérte, hogy várjunk pár napot. Nincs bennem nagyon félelem, és szeretném is csak gondoltam, biztos tudnak hasznosat mondani mások.

2015. febr. 25. 19:41
 1/6 Jv LoL válasza:
fiú vagy?
2015. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj, elfelejtettem, hogy már nem elég, hogy barátom van! :) Öhm igen lány vagyok :)
2015. febr. 25. 20:25
 3/6 Jv LoL válasza:
szerintem te fiú vagy
2015. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem! xD Miből jön le az, hogy fiú vagyok? elég gáz, hogy az írásomból fiú vagyok. Biztosíthatok róla, mindenkit, hogy lány vagyok :) De most nem is ez a kérdés :)
2015. febr. 26. 11:38
 5/6 anonim válasza:
Az a lényeg h ne idegeskedj,az el tudja rontani.Az elsőn elég túlesni,majd utána feldobhatod pár dologgal.Legyen romantikus hangulat,és csak ti legyetek otthon,remélem jól sikerül :)
2015. febr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Nem is gondoltam, hogy egy egész Szürke 50 árnyalatot produkálok :) csak semmi féle tapasztalat kicsit talán ijeszt?en hathat, vagy valami ilyesmi. Nincs rŕ jó szó.
2015. febr. 28. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!