Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak én vagyok szerencsétlen...

Csak én vagyok szerencsétlen és én látom rosszul a dolgokat vagy ma már tényleg ez az általános?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok és már eléggé idegesít az hogy a haverjaim mondják hogy így b@sztam me úgy b@sztam meg hogy én én mikor veszítem el stb. már nagyon idegesít a dolog. sajnos pár hete (mindjárt 5) szakítottunk barátnőmmel ami nagyon fájt. nem tartott sokáig alig 1.5 hónap és mégis nagyon megsirattam. nála is úgy volt 49-edik napnál ott vagyok haverokkal azt kérdezgetik hogy na meghúztam már??erre ők hogy ennyi idő alatt már 2* is megb@szták volna. meg úgy állítják be a dolgot hogy még szűz vagyok mintha ciki lenne...egyik haver arra büszke hogy úgy veszítette el hogy a csaj full részeg volt és lecidázta. mondjuk ő ezt annak nevezi én nem hiszem hogy annak számítana de ő tudja... és ő ráadásul józan volt haverom és büszke rá. na annyi hogy ekkora gond hogy van bennem valami tartás és én olyannal akarom elveszíteni majd akit szeretek is és nem az első alkalommal egy részeg tinirib@ncal???
2010. febr. 13. 22:05
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
97%
szerintem teljesen jól látod. igazad van. ne foglalkozz velük! tartsd magad a terveidhez/elképzeléseidhez!:)
2010. febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
96%
Nincs semmi baj a hozzáállásoddal, több ilyen srácra lenne szükség. Lehet, hogy úgy gondolják ez a menő, de szerintem csak égetik magukat vele. Én 19 voltam, amikor elvesztettem, és így is 2,5 hónapot vártam, mielőtt megtettem, és olyannal, akit szerettem, és ez így jó volt szerintem. 20/L
2010. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
95%
igaza van az elsőnek, szard le őket, komolytalanok nagyon:S te pedig jól gondolkodsz, és ez még a csajoknak is imponál:D
2010. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
93%
hú de arika vagy te :) az ilyen fiúkat immádom <3 :) és várd csak meg a lányt akit szeretsz!
2010. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Futurare ***** válasza:
95%

Gratulálok! Komolyan! Rég találkoztam már ilyen sráccal!


Hidd el, most ők a menők, de ha majd hetven évesen arról fogják kérdezgetni egymást, hogy "Neked még feláll az ezredes?", akkor majd kiröhögheted őket!


Sok szerencsét az életben!!


M.H.

2010. febr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
igazából nem csak ebben különbözök mert én sokkal érzékenyebb, érzelmesebb is vagyok mint a többiek de ezért is csak basztatást kaptam hogy ne legyek ennyire rendes meg minden merthogy ma már nagyon nyálas az ilyen... nem tom de én valahogy nem szeretnék az ő fejükkel gondolkodni...
2010. febr. 13. 22:19
 7/39 Futurare ***** válasza:
94%

Talán nem is gondolkodnak vele. Szerintem az ilyen embereknek csak azért van fejük, hogy ne essen a nyakukba az eső.


M.H.

2010. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 Krisipoke ***** válasza:
95%
Szerintem teljesen igazad van. Ne hagyd, hogy mások befolyásoljanak.
2010. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:
95%
te vagy a normális ők meg nem :D utálom ha egy fiu striciskedik. nemmenő megdugni a lányokat. én most lettem pofáraejtve mert a legjobb barátom átb.szott nem feküdtem le vele és jol is tettem namind1 ez nemide tartozik :D szoval sztem te jollátod nagyonis :) 15l
2010. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. kivételnek lenni néha jó majd meglátjuk hogy ebben is az e mert eddig csalódáson kívül másban még nem nagyon volt részem de ez majd kiderül... várok még válaszokat
2010. febr. 13. 23:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!