Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúként melyikkel lenne...

Szűz fiúként melyikkel lenne jobb a szex? Egy tapasztalt nővel, vagy egy szintén szűz lánnyal?

Figyelt kérdés

2015. márc. 2. 09:17
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ha van olyan tapasztalt nő, aki bevállal, akkor vele.
2015. márc. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát attól függ hány évesek a jelöltek??? :) és mennyire ismered őket!
2015. márc. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy tapasztalttal, bár az nehezebben jön össze. A tapasztalt csajok nem szívesen szexelnek egy szűzzel.

De mondjuk én egy Holland prostival csináltam 21évesen először :D Nem állítóm hogy ez a legjobb megoldás, de sok önbizalmat adott. Párnapra rá megvolt egy szűz csaj, ha vele kezdem, akkor tuti rá parázok a dologra.

2015. márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vannak olyan idősebb csajok akik erre gerjednek! Általában azok k*rvák (is)! Nem hosszútávra valók
2015. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nincsenek jelöltek. Csak szeretnék előre gondolkodni. :)

Amúgy nekem tetszik sok 30-as 40-es nő is, de egy szűz lánnyal is szeretnék egyszer együtt lenni.

2015. márc. 2. 10:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak MILF,jöhet szóba erre a célra!
2015. márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Noydra ***** válasza:
Ha normális a jelölted, akkor tökmindegy melyik szerintem.
2015. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Érett nővel kezd el a szexuális életedet! Tudsz tanulni tőle és átsegít a kezdeti nehézségeken.
2015. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Girgoy ***** válasza:
87%

A választott feleségeddel!


A normális pszichológusok is ezt támogatják, mégha ilyen nyíltan nem is mondják ki. Ugyanis az első élmény mindenben meghatározó. Ha az első aktus éretlenül, bizonytalanul, lekifurdalással, veszélyérzettel, görcsösen, felszínesen a technikára figyleve az érzelmek helyett, stb. megy végbe, akkro tök mindegy, hogy szűz vagy érett volt az illető, az vésődik beléd tudatalatt első élményként, hogy a szex nem is olyan jó. Ha azt akarod, hogy jó legyen (egész életedben, tudatalatti bevésődéssel együtt), akkor ne egy testmozgást csinálj belőle, hanem legyen meg a kellő érettséged, a megfelelő érzelmi és erkölcsi keret. Függetlenül attól, ami most megy a világban az emberi természet számára a legtuttibb az, ha azzal a nővel történik meg az első, akivel teljes elkötezettségetek van egymás iránt, nem görcsöltök, szeretitek egymást, és ha még elsőre nem is lett minden frankó, akkro is ott a tudat, hogy egy egész életen át csiszolódhatook egymáshoz - mivel házasok vagytok. Minden más kapcsolatra képesek az állatok is, de házasságra csak a valódi Emberek lépnek. Nem véletlenül. A szex nem kis dolog. Aki számára ez kis dolog, azt sosem fogja élete végéig öröm tölteni el, ha szeretkezik. De ez csak egy tanács...

2015. márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólóval, én is tapasztalatlan vagyok, de ettől még nem gyakorolni szeretnék több nővel, hanem szeretni egy valakit és majd szeretkezni vele. Eltudom képzelni, hogy sokkal jobb érzelmesen csinálni, attól még, hogy nem voltam nővel. Bár szerintem nem kell házasságig várni vele, ha szeretjük egymást nem kéne annyit várakozni vele.
2015. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!