Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit lehet ez ellen csinálni?...

Mit lehet ez ellen csinálni? Mostmár örökre ez lesz?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vesztettem el a szüzességem, azzal akivel szerettem volna, úgy ahogy szerettem volna....Borzalmasan fájt! Elmondhatatlanul! Talán soha nem éreztem ekkora fájalmat, sőt biztos! Azóta körülbelül 6-7 alkalommal voltunk együtt és ugyan az a fájdalom. A behatolás szinte kibírhatatlanul fáj. Tűrök tűrök, mert ha már itt abba hagyjuk, akkor nem szokom meg soha. Hiába vágyok rá, hiába nedvesedek be, mindig fáj. De ha megérzem az első fájdalmat, onnantól kezdve lőttek a vágynak és vele együtt ugye a nedvességnek is. Kb. 7 alkalomból egyik se volt kellemesebb. Mindegyik után még a csont is fáj ott lett, ha leülök. A méhszájnál ott valami feszül nagyon. Mintha s bőröm feszülne, bentebb meg egy pontban kb. félúton nagyon szűk. A többi már csak szimplán dörzsölődik. Kipróbáltunk több pozíciót, vettük síkosítót, de semmi. Pedig esküszöm úgy kívánom, és akarom, hogy nem tudom elmondani. De mióta ez van, egyre kevésbé. Sőtt félek, kezdeményezni is már, vagy egyszerűen izgaloma hozni bármivel is, bárhogyan is. Már nem nedvesedek annyira se, mint előtte. Félek, hogy a kapcsolatunkba is kerülhet, bár az szinte biztos, hogy másik fiúkall is ugyan ez lenne a helyzet. Másrészt, túlságosan félnék elveszíteni őt, hiszen elmondhatatlanul szeretem, előtt emég senkit ennyire. De félek, hogy mi lesz így a szexuális életünkkel. :/ Segítsetek, mit tegyek?


18/L



2015. márc. 2. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Alapvetően ha túl nagy a párod, azzal sokat nem lehet kezdeni. Tegnap felmerült egy hasonló téma, ott a lányok azt írták, hogy nekik is rossz volt elég sokáig, de 1-2 hónap múltán elmúlt a fájdalom, azóta nagyon élvezik.
2015. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most a legutóbbinál már elsírtam magam, annyira fájt! Nem tudom mi lesz ezután! Kérlek normális válaszokat írjatok.
2015. márc. 2. 20:23
 3/13 anonim válasza:
Keress fel a problemaddal egy nőgyógyászt. Ő tud majd megoldást
2015. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász, egyértelműen!
2015. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz, neki pont az a dolga hogy segítsen ebben.
2015. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szóval ne szüneteltessük, hanem csináljuk?

Szerintetek beszéljek a nőgyógyászommal, hoogy nem-e ennem van a hiba?

2015. márc. 2. 20:24
 7/13 anonim válasza:
2. Vagyok. Mindenkeppen beszélj a nogyogyasszal.
2015. márc. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy nem azért van, mert túl nagy a párod (ezt azért könnyű látni), akkor igen, menj el nőgyógyászhoz. Persze, ha ráérsz, amúgy is elmehetsz tanácsért, már csak azért, hogy megnyugodhass.
2015. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát nem volt még viszonyítsi alapom :D szóval nem tudom :D
2015. márc. 2. 20:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért ne mondd már, hogy ránézésre nem tudod megállapítani, hogy "csak" 3,5 centi széles, vagy 5,5.
2015. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!