Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nincs meg a szűzhártya,...

Ha nincs meg a szűzhártya, ami nem aktus következtében szakadt el, akkor mi árulkodik a nőgyógyásznak, hogy az illető még nem volt Férfival?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek már nincs meg a szűzhártyája, ennek ellenére azt állítja még szűz..
2015. márc. 4. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Kíváncsi lennék, milyen motivációból írtad ki a kérdést, mert most úgy tűnik, hogy miután hosszasan vizsgáltad a barátnőd nemi szervét és rájöttél, hogy nincs szűzhártyája, szegény hiába mondja, hogy még szűz, te nem hiszel neki... Ez viszont elég szánalmas lenne.
2015. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

Igazán csak akkor adhat 100%-os választ, ha ott helyben lefekteti a nőgyógyász. Akkor garantáltan nem szűz. Más lehetőség nincs. :)


Egyébként tényleg képes lennél elvinni barátnődet nőgyógyászhoz leellenőrizni, nem hazudik-e?

Ez egy kicsit paranoiás viselkedés, nem? Mondjuk az a nő, aki már nekiindulásból hazudik a párjának és nem képes gerincesen, bevallani valamit ami nem is szégyellni való, az azért tényleg megérdemel minden túráztatást. De ha nem is szűz már, ez nem sokat számít, legfeljebb ha elvakultan vallásosak/hívők vagytok.

2015. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Attól, hogy nincs meg neki, még 100%-ban lehet szűz.

A szűzhártya csak a szüzesség szimbóluma, valakinek egyáltalán nincs, vagy sport közben elszakad.


Ha szereted és bízol benne, akkor nem kérdőjelezed meg ilyenekben és érzed is rajta, ha elég közel állsz hozzá lelkileg, szerelmileg.

2015. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Dugd meg, és biztosra tudni fogod. Legyünk már egy kicsit találékonyak!
2015. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs, mert elszakad. Ráestem a gerendára. 12 éves voltam. Véreztem, elvittek gyermeknőgyógyászhoz, aki mondta, hogy mi van.

Ettől még szűz vagyok, mert nem volt bennem farok.Sőt még csak nem is fogtam és nem is láttam élőben álló farkat. Szóval ennél szűzebb nem lehetnék.

17L

2015. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
#5-ös, viszont leírtad azt, hogy farok, méghozzá kétszer. Puritán közegben ez felér egy orgiával.
2015. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Miért lennék én puritán? Csupán mert eddig nem dugtam?
2015. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

#7es, vagy a késő estének tudható be, vagy nem vagy jó megfigyelő és nem ismered fel ha valaki ugrat.

Nem kell mindent véresen komolyan venni.

2015. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Az árulkodik róla, hogy a hüvely mennyire tág. Közepesen tág azoknak a nőknek, akik már élnek nemi életet.
2015. márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt hogy egyszer hazamentem lovaglás után, és véreztem picit, de csak akkor, nem megjött. Évekkel később az első szexnél egyáltalán nem véreztem, szóval gondolom akkor elszakadt.

Amúgy miért hiszi mindenki hogy a nőgyógyász feladata csak az hogy a szüzességet vizsgálgassa? Arab országokban létezik ilyen, ahol nem szűz lányokat nem vesz feleségül senki, de hagyjuk már...

Sporttól, ügyetlen tamponhasználattól, hasonlóktól is elszakadhat.

2015. márc. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!