Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal közel fél éve...

A barátommal közel fél éve voltunk együtt mikor megtörtént a dolog. Én 17 vagyok, ő két évvel idősebb nálam. Azóta úgy érzem van aki elítél. Mit tegyek az érzés ellen?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit, csak irigyek. De nem értem, hogy mások honnan szereztek róla tudomást?
2015. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az egyik legjobb barátom volt akinek elmondtam a dolgot és ő azt mondta hogy hülye vagyok meg hogy korai volt és hogy meg fogom bánni
2015. márc. 8. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő féltékeny lett. Nem voltál hülye, én is 17 voltam amikor megtörtént. Manapság rájöttem, hogy nem kell senki olyannal foglalkozni, aki utál téged, azokkal kell maradni, akik szeretnek is.
2015. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
beveszed a leszarom tablettát, és kész is ;)
2015. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy féltékeny lett, ezért kapta így fel a vizet.


Nem tetted rosszul, tehát nem kell magad rosszul érezned. Legyél büszke rá, hogy jó korban, a szerelmeddel vesztetted el, akivel együtt vagy és boldog vagy.

Ez nekem inkább öröm és büszkeség, bárki bármit mond, nem tudná elvenni a jó kedvemet, ha boldog vagyok, ilyen hülyeségekkel.

2015. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen védekeztetek, akkor nincs semmi gond, nem kell szégyenkezned.
2015. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Minek mondod el masnak, ez intim dolog.
2018. jan. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Talán nem a barátod...
2018. jan. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!