Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van még meg a szűzhártyám?

Miért van még meg a szűzhártyám?

Figyelt kérdés

Három napja vesztettem el a szüzességem. Azóta négyszer is együtt voltunk. Kíváncsiságból megnéztem tükörbe, és ugyan úgy néz ki ott lent. Most akkor a szűzhártya nem tűnik el rendesen vagy micsoda?

Amikor beteszi az elején mindig fáj picit meg érzékeny is ott a "bejáratnál" nagyon, de utána már élvezem.

A pénisze nem kicsi, nem is vékony. Amikor betette elsőnek nem véreztem, de azért eléggé fájt.

Olvasgattam utána, tehát bizonyos része megmarad? Vagy még nem szakadt át rendesen?


2015. márc. 9. 20:41
 1/6 zsici:D ***** válasza:
51%
A pinakobold visszavarja amíg alszol
2015. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell idióta módon válaszolni. Máshol szórakozz. Nem ide kellene járni baromságokat írni.
2015. márc. 9. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Látod is a szűzhártyát, vagy csak azt, hogy nem változott a kinézet?


Lehet előtte sem volt már meg, mert sport közben szakadt el.

2015. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

sport közben nekem??? Hát ha a reggeli buszhoz futás annak számít.

Hát biztos hogy megvolt, mert előtte tampont sem tudtam feltenni, be sem tudtam tuszkolni. Biztos hogy megvolt!

Hát nem tudom igazából, hogy most ott egy lyuknak kéne-e lennie vagy mi. De látom a szűzhártyám. Van rajta egy lyuk, normál állapotba úgy egy ujjnyi.

2015. márc. 9. 21:44
 5/6 anonim válasza:

"sport közben nekem??? Hát ha a reggeli buszhoz futás annak számít. "

Ezen jót nevettem :D

Egyébként nyugi, nekem is megvan a szűzhártyámnak egy kis része még mindig, pedig már két éve annak hogy elvesztettem a szüzességem... 18/L

2015. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2015. márc. 10. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!