Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Aki tapasztalatlan férfi...

Aki tapasztalatlan férfi létére, miért kéne előbb gyakorolna, miért nem keres egy barátnőt, olyan nagy ügy ez a tapasztalatlanság?

Figyelt kérdés
Ebbe nagyon belelehet jönni, ha sokat beszélget a partnerével és figyelnek egymásra, ahhoz elég nagy tehetség kell ha hosszú távon se sikerül kielégíteni a partnerét. Szerintem sokkal jobb azzal együtt lenni, először akit szeretünk és nem csak szex miatt vagyunk vele.
2015. márc. 10. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Mert gond lesz a tapasztalatlanságából. Autóvezetésnél se úgy van, hogy rögtön lets rock a forgalomban...


Gyakorolni kell, az a baj, hogy ebben a témában NEM LEHET!!! Mindig élesben megy.


Ez elszomorít engem.

2015. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hülyeség az autózással összehasonlítani. Gyakorolni egy párkapcsolatban is lehet, nem csak egy prostival. Tényleg nem értem miért csináltok ebből ekkora nagy ügyet.
2015. márc. 10. 15:09
 3/15 anonim ***** válasza:

#2


Lehetni lehet, kár, hogy az első 2 bénázás után kiábrándul a csaj, újabb 2 után már megfordul a fejében hogy egy örök lúzer vagy további 1-2 próbánál már majdnem lehetetlen kielégíteni az előző rossz hatások miatt... És vége.

2015. márc. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hol gyakoroljon a tapasztalatlan férfi? Prostinál? Ha maradunk az autóvezetéses példánál, akkor ez olyan, mintha a feketepiacon veszed meg a jogsit. Fizetsz valamiért, de továbbra sem lesz lila gőzöd sem, hogy működnek a dolgok, mert egy kapcsolat nem csak a szexből áll, és odáig el is kell jutni. Az odavezető utat a prostizással pedig csak átugorja az ember. Inkább maradok tapasztalatlan, mintsem prostizzak. Mondjuk amúgy sem kellenék soha egy lánynak sem az ocsmányságom miatt, szóval mindegy.
2015. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj a tapasztalatlanság.

Én nem szűz fiúval voltam először. És ő se nézett le engem, azért, mert tapasztalatlan vagyok.

Később volt úgy, hogy én már nem volt szűz és a fiú szűz volt. Nekem ez nem okozott gondot, türelmes voltam, örültem, hogy én vehetem el neki.

Aki ezen kiakad, az buta.

Már csak azért is, mert két tapasztalt ember között is lehet bármikor gond a szexszel kapcsolatban, ilyenkor nem kiakadni kell, meg lelépni, meg megsértődni, hanem megbeszélni. De hát ezt is tanulni kell, hogy az ember normálisan el merje, el tudja mondani, hogy mit szeret, mit nem szeret, úgy hogy közben a másikat nem bántsa meg.

2015. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Látom fáj az igazság, és sokakban magas szinten áll az álszntség.
2015. márc. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tapasztalatlan csajt kell keresni,aki jó lesz gyakorlásra.
2015. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Hülyeség az autózással összehasonlítani. Gyakorolni egy párkapcsolatban is lehet, nem csak egy prostival. Tényleg nem értem miért csináltok ebből ekkora nagy ügyet."


Nagy hülyeség tényleg az autózással összevetni. De autók esetén is elég ha EGY BIZONYOS autóval gyakorolsz többször és nem több másikkal. Így már jó a hasonlat.


A kérdezővel értek egyet, mivel tapasztaltam már a helyzetet.


A barátomat 15 évesen ismertem meg. Ő 17 volt. Mire eljutottunk az elsőig én már 16 ő pedig 18 lett. Mindketten szüzek voltunk.

"Gyakorlásképpen" megismertük egymás testét, sokat beszéltünk ezekről a dolgokból, lélekben is minden tiszta volt. Ezek után az első fantasztikusan sikeredett, ami teljesen hozzáláncolt.

De ha nem lett volna élvezetes az első, akkor sem hagyom el, majd a következő, a megint következő egyszer csak jó lesz, megjön majd az a várva várt édes gyümölcse az egésznek(félreértés elkerülése végett a gyümölcsöt itt nem a gyermekkel azonosítanám).


Nekem nőként sokkal jobban esett az, hogy valaki simán felvállalja, elmondja nekem, hogy ő még szűz, megoszt velem minden információt, minthogy azért, hogy ne legyen béna, előtte begyakoroljon egy prostinál. Aki szüzen férfiként ilyen céllal megy prostihoz, az a személy számomra teljesen kiábrándító.


Tapasztalatból mondom, hogy a kérdező jól gondolja, a legszebb dolog, ha először a szerelmeddel csinálod és bízol magadban.

2015. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8


Nálam nem várták meg sose. Előbb dobtak ki...

2015. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#6


Azért mert te egyszer csalódtál, vagy mert egy lány visszautasított mert szűz vagy, nem kell általánosítani.

Vannak lányok tény és való, akik szellemileg "nem komplettek", vagyis bután fogják fel a világot és ha egy fiú szűz már menekülnek. Biztos van ilyen, páran már említettek itt példákat, mondjuk még személyes tapasztalatot ismerősöktől nem hallottam.


De attól még nem kell mindenkit egy kalap alá venni.


Amelyik igazság fáj, az fáj, felvállaljuk és teszünk ellene, hogy jobb legyen, de amire úgy állítod azt, hogy igazság, hogy közben meg a helyzetek nagy részére nem igaz, és többször tapasztalható az ellenkezője, azt nem lehet igazságnak nevezni.

Az általad említett igazság csak annak fáj, aki úgy gondolkodik mint te, zavarják az élet egyszerű dolgai, mert a könnyebb utat szeretnék, téma szerint, a gyakorlásmentes szexuális életet kapcsolatban.

2015. márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!