Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek terhes? Lefekudtem a...

Lehetek terhes? Lefekudtem a legjobb baratommal, de gumi nelkul, es en szoltam is neki hogy kene de azt mondta bizzak benne mert az elozo baratnojevel igy csinaltak 11 honapig es nem lett semmi. Nem elvezett belem. Es nekem ez volt az elso alkalom

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 02:54
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Akkor nem gondolkoztál ezen mikor dugtatok?-.-
2015. márc. 14. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ugyes voltal, gratulalok. Egyes lanyok miert ilyen igenytelenek?
2015. márc. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen, de nem probléma, elvégre amikor megengedted neki, hogy védekezés nélkül betegye, tudatában voltál, hogy akár teherbe is eshetsz tőle.
2015. márc. 14. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem leszel :)
2015. márc. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz terhes, mert a előváladékban is lehetnek kisebb-nagyobb mennyiségben spermiumok.


Utólag már sajnálom, hogy nem mentettem azoknak a hasonló kéréseknek a linkjeit, ahol jó néhányszor leírták férfiak és nők egyaránt, hogy az ő gyerekük is megszakított közösülés mellett fogant annak idején (még emlékszem egy hölgyre, akinek egyből ikrek sikeredtek).


Így fogant a legjobb barátnőm kislánya is, csak ők akkor már házasok voltak, és az első meglepetés után tudtak örülni a picurnak, mert pár éven belül amúgy is szerettek volna majd gyereket.


Nyáron leveleztem itt egy olyan 14 éves lánnyal, aki épp arra készült, hogy valahogy megmondja a szüleinek - akik nyilván azt sem tudták, hogy szexuális életet él - hogy terhes, miután a 21 éves barátja is úgy gondolta, hogy megfelelő védekezés a megszakított közösülés.


Azzal kapcsolatban, hogy mit kockáztattok ezzel - pontosabban mit kockáztatsz te, mert hiába közös a felelősségetek fogamzásgátlás terén, ha úgy alakulna, a barátod sem a szülést, sem egy esetleges abortuszt nem tudna átvállalni tőled, akkor sem, ha akarna - érdemes elolvasnod ennek a lánynak a kérdését, akiről a kérdés kiírása óta sajnos kiderült, hogy jogos volt az aggodalma, és tényleg terhes lett 16 évesen megszakított közösülés mellett.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__66146..

2015. márc. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Költőnő? ***** válasza:
istenem mennyi mindenre képesek egyes férfiak, csak h elkerülhessék a zoknit :)))
2015. márc. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noydra ***** válasza:
51%

Valószínűleg, ha időben kiveszi, nem leszel terhes. Egy alkalomtól elég valószínűtlen.

De ne csináljátok így. Nem éri meg a sok aggódást.

2015. márc. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
31%
Ne paraztassatok Mar szegeny lanyt.Nem vagy terhes,es nem is leszel.Szedj fogamzasgatlo't,es akkor nem kell parazni.
2015. márc. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a lány is elhitte a barátjának, hogy a megszakított közösülés biztonságos védekezési mód.


Most gyermeket vár 16 évesen.

2015. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!