Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy két szűz összekerül, és életük végéig boldogan élnek együtt?

Figyelt kérdés
Én hiszek ebben. Ez már baj? Mondjuk nem is tudnék soha lefeküdni olyan lánnyal, aki már nem szűz. Taszít, ha egy lány tapasztalt.

2015. márc. 14. 10:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

félsz, hogy az előző pasijának nagyobb farka volt, vagy sosem tudnád úgy kielégíteni?

vagy zavar, hogy már az arcára élveztek?

2015. márc. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1: Ha van exe, az tuti nagyobb farokkal rendelkezett nálam, és 100%, hogy jobb volt vele az ágyban, hiszen csak egy béna szűz vagyok.


Nem csak az zavarna, hogy hova élveztek rá. Az egész tény zavarna, hogy pl. olyan ajkakkal akarna megcsókolni, amivel nemrég még más farkát szopta.

2015. márc. 14. 10:31
 3/18 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna ha olyan barátnőm lenne aki volt már fiúval....

Meer szerintem alig van olyan kapcsolat ahol úgy kerülnek össze, hogy mind 2 fél szűz.

Vagy a lány vagy a fiú 90%, hogy elvesztette már.

De nem probléma, hogy neked ez a vélaményed...

Mindenkinek vannak fétisei. :)

Kinek a szűz, kinek a mell kinek mi :)

Én pl még szűz vagyok, de ha egy rendes lánnyal megismerkednék akkor nem az lenne az első kérdésem, hogy szűz vagy-e még...

Szerintem ha ezzel kezdesz akkor vagy megérti vagy túlreagálja és felejtös lesz a dolog... :/

Ha rendes a lány akkor nem lenne probléma, hogy volt már pasija elöttem :)

2015. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
beteg vagy. el kell vonatkoztatni a multtol, es csak a jelenre koncentralni. amugy meg ha mar tapasztalt, akkor jobb tud lenni dolgokban, mivel ismetles a tudas anyja. masik oldalrol viszont, ha te tanithatod be olyan lesz, amilyet te szeretnel. igaz tapasztalat hijan fingod sincs mit szeretnel...
2015. márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4: Majd együtt kitapasztaljuk mi a jó. Egy tapasztalt lánynak viszont előzetes rossz berögződései vannak, hogy mit és hogyan kellene csinálni. És ezzel már el is kezdett az exeihez hasonlítani. Ezután majd jön a beszámoló, hogy melyik exének mennyivel hosszabb volt a farka, és mennyivel jobban csókolt és mennyivel jobb volt a teste, és mennyivel jobban fel tudta izgatni és mennyivel jobb volt a technikája. Én ezt pedig nem akarom végigjátszani.
2015. márc. 14. 10:38
 6/18 anonim válasza:
100%

kérdező,nem akarlak megbántani de ezek nem normális, nagyon buta berögződéseid vannak.

Tényleg látszik,hogy nem voltál még lánnyal. Igazából ha teljesen tapasztalatlan vagy velük kapcsolatban,honnan tudod,hogy hasonlítgatnak az exeikhez majd?

Egy normális lány nem tesz olyat, hisz ők is tudják,mint minden normális ember,hogy az emberek különbözőek és nem lehet összehasonlítani őket. Mindenki másban jobb, és azért szeretsz meg valakit mert olyan amilyen és nem azért mert x cm a farka, és nem fog azért elhagyni mert az exének egy cmvel nagyobb volt...mert azért van veled amilyen te magad vagy.

De tőlem gondolsz amit akarsz, de aztán ne csodálkozz ha találsz egy kis szűzi lánykát, majd egyszercsak lelép tőled,mert 'nem élte ki magát' és még ki akar próbálni egy csomó pasit. Az jobb lesz?:)

2015. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6: Ha szűz lánnyal jönnék össze és elhagyna, akkor is inkább egyedül maradnék, mintsem lefeküdnék egy elhasznált, kiélt, értéktelen tapasztalt lánnyal. Olyan nekem soha nem kellene, inkább egyedül maradok, de engem senki ne csókolgasson olyan ajkakkal, amivel nemrég még más farkát szopta. Bennem egyáltalán nincs meg a kíváncsiság, hogy minél több nővel legyek együtt. Nekem csak egy kell, akit szerethetek. Olyan lányt meg nem tudnék szeretni, aki meg már volt valakivel. Különben is, egy olyan lány nem is képes a szeretetre, mert különben miért hagyta volna ott az exét? Ha szeret az ember valakit, akkor nem hagyja ott csak azért, hogy más farkába is beleülhessen. Undorító az ilyen viselkedés.
2015. márc. 14. 11:07
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az agyadban van egy kis káosz.Nem minden tapasztalt lány/nő kiélt.Egy kapcsolat nem csak szexből áll.Ezt férfiként mondom/írom.
2015. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az elég érdekes kapcsolat lenne, ha még hozzá sem érnék a páromhoz, és sosem csókolnám meg. Egy tapasztalt lánnyal ugyanis csak ilyen kapcsolatot tudnék elképzelni. Nem vonz egy olyan cafka, aki nem tudja magán tartani a bugyiját, és megvárni, amíg nem jön el a megfelelő alkalom 2-3-5 év együtt járás után. Mondom ezt úgy, hogy már bőven 20 felett vagyok.
2015. márc. 14. 11:24
 10/18 anonim ***** válasza:

Ilyen felfogással nem igen lesz barátnőd, és 5 év múlva megváltozik a véleményed.

Lyuk-lyuk akkor már mindenkit meg ba**olnál. :)

Most lehet így gondolod, de késöbb megváltozik a véleményed...

Amúgy ha szűz lányt akarsz akkor azt keresheted mert manapság a lányok előbb elvesztik a szűzességüket mint az első tejfogukat.

Ha meg mégis szűzet akarsz akkor amisoknál keress. Ők azok akik csak házasság útán szeretkeznek :)

2015. márc. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!