Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt olyanok fiatalok...

Vannak itt olyanok fiatalok akik prostival vesztették el és soha nembánták meg?

Figyelt kérdés
16-20 éves korig.

2015. márc. 14. 12:12
 1/8 CptTomato ***** válasza:
Tök mind1 hogy velük veszted-e el az első alkalom úgyis olyan mintha akkor vesztenéd el...
2015. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Én soha nem akartam prostival elveszíteni, de a sikertelenségem miatt kénytelen voltam. A dühömet a prostin vezettem le, akivel olyan durva voltam, hogy elsírta magát és könyörgött, hogy ne bántsam. 20
2015. márc. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csóri prosti
2015. márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még nem, de ha a sikertelenségem így folytatódik, akkor lehet rá fogok kényszerülni, mert angyon kíváncsi vagyokmár milyen a szex, csak hát ronda vagyok és a xarnak se kellek, de ha egy prostinak fizetek akkor nem lenne gond. A rosszlányok.hu oldalon nézelődtem s találtam a saját városomban is egy nőt, csak még nem volt bátorságom felhívni, de erőt kéne vegyek magamon.

24/f

2015. márc. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
2-es : nem csodálkozom hogy sikertelen vagy,normális nő remélem nem fog veled szóba állni életed folyamán ...
2015. márc. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

én.

20 voltam.


bár igazából nem olyan nagy szám! nagyon sokat ne várj tőle mert csalódni fogsz. annyira nem különleges, felülmúlhatatlan érzés mint amire gondol az ember. bár sok múlik apartneren is.

de ha mész, akkor ne útszélihez hanem lakásoshoz menj. és olyanhoz aki vállal "szüzesség elvételt" az szépen bánik majd veled.

bár 17 évesen én még azért kivárnék. max szopass addig :)

2015. márc. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egy picit idősebb vagyok mint 20, de én os fizetős lánynál vesztettem el. Nem nagy szám, de nem bántam meg, szerintem azt a 10-15 ezret megéri.
2015. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már megvan az alanyom..köszi ;)
2015. márc. 19. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!