Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha felnyomok magamnak egy...

Ha felnyomok magamnak egy tárgyat akkor már fizikailag elvesztem a szüzességem? ( többi alul)

Figyelt kérdés
ezt úgy értem hogy a szűzhártya közvetlenül a hüvelybemenetnél van és ha egy kicsit is felnyomok egy tárgyat már nem vagyok szűz?
2015. márc. 16. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A szüzesség "elvesztését" (amúgy nem vesztesz el semmit) a szexhez társítjuk. Legyen az hetero- vagy homoszexuális aktus, orális vagy anális szex. Az ujjazástól és a játékoktól sem leszel nem-szűz.
2015. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Fizikai értelemben már nem, de attól még igen.
2015. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
A szűzhártya mindenkinél változóan néz ki, van, akinek szinte teljesen fedi a hüvelyt, van, akinek vannak rajta lyukak, ennyiből nem lehet megmondani. De igen, lehetséges, hogy beszakad a szűzhártyád tőle. Ilyenkor már fizikailag nem vagy szűz, de míg nem feküdtél le egy sráccal, erkölcsi értelemben ugyanúgy szűz vagy.
2015. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
viszont ha át is szakadt a szűzhártya szűknek még szűk vagyok szerintem mert nem nagyon toltam fel a tárgyat
2015. márc. 16. 13:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

De! A szüzhártya ha átszakad orvosilag már nem leszel. De a társadalmilag értelmezett elfogadott szüzesség elvesztése ha

megtörténik az első közösülés.

2015. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen de így lehet nem lesz fájdalmas annyira az első szex ( legalábbis remélem)
2015. márc. 16. 13:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem fájdalmas az első, csak kellemetlen mert ugye a szűzhártya átszakítása némi fájdalommal jár és akkor érzékenyebb.

Te komolyan fel akarsz magadnak nyomni valamit szüzen?

2015. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"igen de így lehet nem lesz fájdalmas annyira az első szex ( legalábbis remélem)"


A szűzhártya a szüzesség szimbóluma. Attól, hogy elszakadt, te még ugyanazt fogod érezni az elsőnél, mintha nem szakadt volna el.

Amitől fáj az első az az, hogy tágulsz, nem pedig a szűzhártyától.

Amúgy meg nem kell tartani az elsőtől és sose féltem, gondoltam majd ha eljön az ideje és lesz okom, majd akkor fogok aggódni. De nem kellett, mert megbíztam a barátomban és jól tettem.

2015. márc. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Istenem. Istenem!


Tisztázzunk valamit, emberek: a szűzhártya nem szakad. A szűzhártya nyúlik. Valakinek van. Valakinek nincs. A szűzhártyát nem érzed (és a tágulás kellemetlen, ahogy már írták).

Az első behatolás pedig nem szabad, hogy fájjon (nem véletlen nedvesedik az ember). Ha fáj, tudatosan vagy tudat alatt nem vagy felkészülve, illetve kevés a síkosító, erőszakos a behatolás, stb.

2015. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


Nyúlik, nyúlik, de ezt a nyúlást hívják a köztudatban szakadásnak, mert így terjedt el. Arról meg már én sem tehetek, ha valaki nincs tisztában a mögöttes tartalommal.

2015. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!