Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 35éves férfi mit gondol,...

Egy 35éves férfi mit gondol, ha kiderül, hogy az a 22éves lány akivel randizik még szűz?

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 20:17
 1/7 anonim válasza:
Egy normális 35 éves azt, hogy ennek nagyon gyorsan véget kell vetni, mert nem szeretném elvenni egy értékes lány fiatalságát
2015. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én örülnék neki, hogy én lehetek az első és mindent megtennék azért hogy jó legyen neki, bár elgondolkodnék azon is, hogy egy lány miért szűz még 22 évesen.. fiúknál azért más ez a kérdés..

36f

2015. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Altalaban nem sokat veszodnek szuz lanyokkal. Amugy mi a baj a 22 evesen meg szuz lanyokkal?
2015. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy főnyeremény.
2015. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy ez a csaj még nem dugott.
2015. márc. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Meglepődne, az biztos. De szerintem nem dobná le a haját, kivéve ha ő is tapasztalatlan.
2015. márc. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, nálam inkább az lenne a kérdés, hogy ő mit szólna, mert én is pont ennyi éves férfi leszek nemsokára, és én is az vagyok. Nem lenne könnyű dolgom, mert hazudni nem szeretek, és ez a téma előbb utóbb előjönne valahogyan.
2015. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!